Powitajmy Androida 9.0 Pie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Koncern Google zrobił małą niespodziankę i nieco szybciej niż zwykle, bo miesiąc wcześniej zaprezentował kolejne duże wydanie zielonego robota. Znamy też oficjalną nazwę nowej wersji najpopularniejszego na świecie mobilnego systemu operacyjnego. Android 9.0 Pie ujrzał światło dzienne. Większość funkcji była już opisywana w My mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wystarczy zapoznać się z lekturą pod roboczym tagiem co nowego w Androidzie 9.0 Pocky. Później rzeczywistość zweryfikowała przypuszczalną nazwę na bazie nieoficjalnych informacji. Warto jednak w tym miejscu nadmienić kolejne usprawnienia zielonego robota. Android 9.0 Pie będzie dysponował przydatną funkcją wycinków aplikacji. W efekcie po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy dajmy na to Uber, na momencie zobaczymy opcje dojazdu do domu czy ulubionego sklepu. Przez to nie trzeba uruchamiać podmenu w aplikacji.

Inteligentniejsze kopiuj-wklej, bo z kontekstowością pojawi się również w widoku multitaskingu. Tak więc znowu oszczędzamy czas na mozolne uruchamianie aplikacji. Sztuczna inteligencja nauczy się naszego sposobu użytkowania telefonu, przez co bateria powinna wystarczyć na jeszcze dłuższą pracę. Cała magia poleca na ograniczaniu do minimum procesów związanych z rzadziej używanymi aplikacjami. Wszystkie nowości znajdziemy na oficjalnej witrynie giganta www.android.com/versions/pie-9-0.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9742 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “Powitajmy Androida 9.0 Pie”

    • Kamil

      Takie były przecieki światowych mediów technologicznych. Nie myli się jedynie ten, co nic nie robi

    • Okurr

      Ale ty nie pisałeś „przypuszcza się” ani pytajników, tylko je to pewnik. Podobnie jak przy K. Tamtego nie pobijesz nigdy chyba.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt