Lajt Mobile

Apple prezentuje iOS 12, które trafi również na iPhona 5S

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czapki z głów. Apple oficjalnie zaprezentowało iOS 12 oraz zapowiedziało jego aktualizację dla pięcioletniego iPhona 5S. Sprawdzają się zatem (który to już raz) analizy i prognozy My mobile mówiące o dużym prawdopodobieństwie wystąpienia takiego zdarzenia. W Androidzie nawet trzyletnie flagowce mają problemy z otrzymywaniem uaktualnień oprogramowania na czas.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Nowy iOS 12 ma być na dzień dobry o 40% bardziej wydajny na tle poprzedniego wydania iOS 11, które przez wielu sympatyków marki uważane jest za najgorszą wersję mobilnego systemu operacyjnego giganta z Cupertino w historii. Bez wątpienia najbardziej przełomową funkcją są prezentowane raporty o sposobie używania smartfonu. Dzięki temu na własnej skórze będzie można sprawdzić jak dużo czasu tracimy na aplikacje.

Z pewnością wielu konsumentom aż zapali się czerwona lampa. To nie wszystko. Możliwe stanie się ustawienie dziennego limitu czasowego dla danej aplikacji jak chociażby 20 minut dla Facebooka. To spowoduje zdecydowanie efektywniejsze korzystanie z telefonu. Nie zabrakło ponadto nowych emotikon, czyli Animoji z funkcją ich dużej edycji (Memojis). Co niezwykle ważne, powiadomienia na ekranie blokady będę wreszcie grupowane. Usprawniono również asystentkę głosową Siri, aplikację Zdjęcia, AR czy Face Time.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt