Google Assistant wkracza do Polski

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Znakomite informacje nadchodzą dla mieszkańców kraju nad Wisłą. Otóż wielkimi krokami zbliża się do Polski premiera usługi Google Assistant. Tylko tak należy rozumieć zaproszenia, które rozsyła gigant z Mountain View najbardziej zaangażowanym użytkownikom (chociażby w rozwoju map na zasadzie lokalnego przewodnika). Oczywiście testy mają charakter poufny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mleko się jednak rozlało i ogromna liczba zrzutów ekranu wędruje po polskim internecie. To oznacza, że już wkrótce Google Assistant zadebiutuje z pompą w Polsce. Jego możliwości są tak duże, iż z powodzeniem może on rozmawiać z osobą po drugiej stronie słuchawki. W dodatku konwersacja jest do tego stopnia naturalna, że dajmy na to telemarketer nie ma pojęcia o rozmowie przeprowadzanej tak naprawdę z robotem.

Sztuczna inteligencja pokazuje swoje ogromne możliwości chociażby w wyżej nadmienionym przykładzie. Na koniec warto jeszcze przypomnieć, iż Google Assistant będzie dostępny już od Androida 5.0 Lollipop. Google tym samym znacznie obniżyło poprzeczkę, a może lepiej pierwotne wymagania w kontekście wersji 6.0 Marshmallow jako absolutne minimum. Asystent głosowy Google będzie zatem znacznie szerzej dostępny.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt