PREMIERA: Tragiczny marketing

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę zaskakujące jak słabe i beznadziejne promocje potrafią przygotowywać wielkie sieci komórkowe. Tylko tak należy rozumieć wręcz katastrofalną akcję marketingową o nazwie 7 GB za pierwsze doładowanie. Niestety, ale poszło o to co zwykle. Co nam po niezłym pakiecie danych danych jak jest on ważny zaledwie tydzień. Zamiast 7 dni, Plus śmiało powinien postawić na te 30 dób.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To jednak nie koniec wszystkich kwiatków. Otóż promocja obowiązuje tylko dla osób, które w ciągu roku nie wykonały doładowania telefonu kanałami internetowymi-bankowymi. To jest jakiś skansen. Z pewnością zdecydowana większość klientów właśnie w ten sposób wykonuje zasilenia konta, a tym samym są sprytnie wykluczeni z akcji marketingowej. Mają do niej dostęp jedynie użytkownicy archaicznych doładowań w punktach sprzedaży.

Co najgorsze, nie zawsze było tak źle oraz dramatycznie u Polkomtela. Kiedyś, bardzo dawno temu marka Simplus była naprawdę niezła marketingowo oraz ofertowo. Doszło nawet do tego, że pierwsze telefony komórkowe pokroju Sony Ericsson T230 kupowało się w zestawie z Simplusem (takie charakterystyczne zielono-zółte duże pudełka), gdyż był on tańszy w Pre-paidzie niż w wolnej sprzedaży. Teraz o podobnych sytuacjach w dobie smartfonów możemy tylko sobie pomarzyć.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9669 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “PREMIERA: Tragiczny marketing”

 1. szotyi Odpowiedz

  Co to za bzdety? Przeicez plus ma innowacyjne taryfy z plushem na czele. Ja widze ze zatrzyaleś sie wiele lat temu i żyjesz sentymentami. Teraz marki plus na kartę jest też dobra ale lepsza jest plush na karte. Oczywoście dla mózgu który nie ma neuronów jest to trudne do akceptacji. Skoro nie umies zrobuć rankingu no limitów to co jak możesz wydawać takie opinie?

  • Kamil

   Litości człowieku. Ja o słabym marketingu Plusa, ty o ofertach 😐

  • szotyi

   No dobra. Plus ma świetny marketing wielokanałowy. Obecnie np cofnięto taryfe internetu na kartę która była korzystniejsza od abonamentu . Swietna akcja marketingowa promująca walec równający cene do 19 gr, To lekka metafora akcji sprzed wielu lat nawiązująca do akcji burzenia wysokiej ceny przez play.Swietne akcej marketingu 50% doładowania trwające 2 dni zarówno na stronie doałdowań jak i wysyłania smsów o akcji do klientów dzieki czemu mieli szanse skorzystac. Plush teSZ ma świetny marketing reklamując humorystycznie abo z telefonem. Popatrz lepiej jak play strzlił z oferta darmowego LTE gdy najpier mówił o awarii a potem przyznał że jednak wyłacza.. Na szczescie plus obniżył cne pakietu no limit do 25 zł i nie trzeba duetu i jest więcej GB,

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt