Apple rozniesie wszystkich w temacie VR, to pewne

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Apple ma pewną ciekawą manierę. Otóż w branży technologicznej jak wprowadzi ono jakiś produkt czy usługę, to mimo zdecydowanie późniejszej premiery (na tle konkurencji) działa ona zdecydowanie najlepiej. Wystarczy nadmienić technologię AR, którą dopiero teraz zachwycają się użytkownicy sklepu App Store. Tymczasem pierwsze aplikacje AR od dawna były dostępne w Google Play.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety, ale Android nie ma w zwyczaju dobrze jakościowo wdrażać różnego rodzaju debiuty. Dotyczy to zarówno samych technologii jak i wybranych modeli smartfonów. Swego czasu nawet dedykowane Pixele od Google sprawiały duże problemy. Tymczasem według najnowszych, nieco sensacyjnych spekulacji Apple przymierza się wejścia w technologię VR i to z przytupem. Popularne okulary do wirtualnej rzeczywistości mają zawierać kapitalną jakość obrazu w standardzie 8K na obiektyw. Będzie to więc zupełnie nowy poziom doznań VR.

Jakby tego było mało, okulary Apple mają oferować także obsługę technologii AR. Pomysł ten akurat nie jest nowy, ponieważ Motorola Virtual Viewer go wykorzystała w swoim Moto Modzie. Znając jednak życie, Apple wdroży to milion razy lepiej oraz wygodniej. W efekcie znowu setki tysięcy klientów ustawi się w kolejce po okulary Apple VR/AR, nawet jakby miały one kosztować 5.000 PLN zupełnie tak jak iPhone X będący obecnie najlepiej sprzedającym się telefonem komórkowym globu, co może nieco dziwić zwłaszcza nieco biedniejsze kraje bloku Wschodniej Europy.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Apple rozniesie wszystkich w temacie VR, to pewne”

  1. adiko Odpowiedz

    VR w obecnej formie to wciąż ciekawostka i nic więcej, jedyne co będzie to kolejna porażka które Apple również się zdarzały.

    • Kamil

      Ja juz nie używa okularów VR od pół roku 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt