Lajt Mobile

PREMIERA: O 70% zmalało wsparcie dla Krzysztofa Gonciarza

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ulega wątpliwości, że Krzysztof Gonciarz to jeden z najbardziej utalentowanych twórców na polskim YouTube. Specjalizuje się on zwłaszcza w produkowaniu vlogów często połączonych z motywami podróżniczymi. Szczególnie Japonię ogląda się znakomicie na Apple TV w jakości Full HD, choć dostępna jest także ultra wysoka rozdzielczość 4K (UHD).

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W czasach największej świetności, autor popularnego kanału na YouTube otrzymywał wsparcie od widzów w kwocie nawet 30.000 PLN miesięcznie. To jednak się zmieniło. Dziś jest to już tylko 10.000 PLN na Patronite, co stanowi spadek aż o około 70%. Te liczby są zaskakujące. Na warunki zachodnie na nikim wrażenia nie robi już suma 2.500 euro (można ją porównać do 2.500 PLN dla Polaka, który coraz częściej zarobi tyle w fabryce).

Nie wolno też pomijać znikomej grupy 0,1% widzów wspierających kanał. Tylko tak należy rozumieć przeszło 700 mecenasów sztuki na tle niespełna 700.000 subskrybentów. Potwierdza to podstrona www.patronite.pl/kgonciarz. Tymczasem prawdziwy bank na Patronite rozbił sympatyczny ksiądz z kanału na YouTube o wdzięcznej nazwie Langusta Na Palmie. Suma przeszło 50.000 PLN miesięcznie jest gigantyczna na www.patronite.pl/langustanapalmie. Być może zadziałał tutaj motyw tematyki wiary.

(fot. Krzysztof Gonciarz)

Przygotowane przez

jest autorem 10460 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt