PREMIERA: Średniaki Sony Xperia otrzymują aktualizację równo co kwartał

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Smartfony ze średniej półki od Sony z linii produktowej Xperia mają interesującą zależność. Otóż okazuje się, że otrzymują one aktualizację oprogramowania niemalże równo co kwartał. Potwierdza to doskonale zdjęcie powyżej artykułu na przykładzie modelu Sony Xperia XA. Oczywiście w większości przypadków są to tylko łatki bezpieczeństwa, a nie nowe wersje Androida.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety taka wciąż wydajna słuchawka Sony Xperia XA nie otrzyma wersji 8.0 Oreo, co wywołało oburzenie wśród klientów. Może pod falą krytyki japoński producent się ugnie. Nie może być bowiem tak, iż równie znane brandy jak Samsung czy Huawei kończą wspieranie średniaków jedynie na pojedynczej dużej aktualizacji zielonego robota. Tymczasem producent Sony Mobile przygotował nawet film promocyjny.

Dotyczy on najważniejszych nowości Androida 8.0 Oreo jak niegdyś wydania 7.0 Nougat. Dobrze chociaż, że japoński dostawca udostępnia flagowcom w miarę szybko aktualizacje. Dla przykładu na najnowszym zielonym robocie nie zobaczą w tym mocno kapitalistycznym świecie oraz roku właściciele flagowców Samsunga. Dla jeszcze lepszego kontrastu warto dodać, że high-endy od Sony otrzymują aktualizacje oprogramowania średnio co miesiąc, często dociera do nich szybciej niż w urządzeniach Google Pixel.

(fot. Sony/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ANDROIDA 8.0 OREO DLA SONY XPERIA

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt