Genialne są te słuchawki Google Pixel Buds z wbudowanym translatorem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero się nazywa innowacja dużego kalibru. Słuchawki o nazwie Google Pixel Buds oferują niecodzienną funkcję tłumaczenia rozmów w czasie rzeczywistym. Co niezwykle ważne, dostępny w palecie 40 obsługiwanych języków jest również ten polski. Produkt będzie kosztował około 640 PLN, czyli innymi słowy tani nie będzie. Jego cena przypomina również bezprzewodowe Apple Air Pods.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Słuchawki Google Pixel Buds jednak mogą się pochwalić opcją rodem z filmów o tematyce science-fiction. Niestety trzeba przy okazji wspomnieć o ich największej niedogodności. Chodzi o konieczność używania smartfonów z linii Pixel w celu aktywacji funkcji tłumacza. Co ciekawe, nie on pierwszy w branży technologicznej mógł się nią pochwalić. Wystarczy przypomnieć komunikator Skype z tłumaczeniem rozmów w czasie rzeczywistym.

Teraz do tego elitarnego grona dołączają popularne pchełki Google Pixel Buds. Wbudowany akumulator pozwoli na 5 godzin ciągłej pracy. Finalnie zatem powinno spokojnie wystarczyć nawet na nieco dłuższą podróż dajmy na to służbową pociągiem. Więcej szczegółów znajdziemy jak zawsze na podstronie giganta z Mountain View na www.store.google.com/us/product/google_pixel_buds. Szkoda tylko, że nie są one oficjalnie dostępne w Polsce.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9098 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt