PREMIERA: iPhone, rewelacyjny sprzęt i jeszcze lepszy system iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pod koniec lipca minął dokładnie rok jak człowiek postanowił zaryzykować i w ciemno kupić iPhona w celu sprawdzenia tej wręcz mityczności iOS. Oczywiście przy okazji nie obyło się bez złośliwych komentarzy tzw. hejterów czy trolli, którzy nigdy nie używali sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka, aczkolwiek są pierwsi do krytyki. Najwidoczniej wynika to z aspektu wysokiej ceny produktów Apple.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Początek przygody z iPhonem 5S (najlepszy model na start, przetarcie szlaku bez szaleństw finansowych) był słaby. Platforma iOS wykrzaczyła się po błędnej aktualizacji aplikacji ze sklepu App Store. Trzeba było ratować się programem komputerowym iTunes. Po ponownym sflashowaniu telefon później już działał jak złoto. Z biegiem czasu odkrywało się tylko kolejne smaczki oraz kunszt w oprogramowaniu iOS (z praktycznie nieistniejącą fragmentacją z 87% udziałem iOS 10 jak to wspomina deweloperom samo Apple). Wystarczy nadmienić takie dzieła inżynierów z Cupertino jak podświetlanie przygaszającego ekranu w momencie obrotu urządzenia.

To samo można powiedzieć o sprytnym nieaktywnym pierwszym dotknięciu wyświetlacza jak ten się ściemnia (ktoś genialnie przewidział, że to może być akurat szybki nerwowy ruch w celu ratowania podświetlenia i niekoniecznie użytkownik życzy sobie startu ikony jak to jest chociażby w Androidzie). Ponadto te same aplikacje działają zdecydowanie lepiej od tych z zielonego robota, w dodatku szybciej otrzymują nowości (najnowszy przykład to wyświetlająca obraz miniatura w momencie przewijania w pozycji YouTube na pasku postępu). Ponadto iOS jest najlepiej zoptymalizowany. To dlatego iPhone 5S z 1 GB RAM pamięci operacyjnej ma znakomitą kulturę pracy.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: iPhone, rewelacyjny sprzęt i jeszcze lepszy system iOS”

  1. Kamil Odpowiedz

    iPhone 5S ma pewna wadę na tle Xperii XA. Otóż mikrofon kamery gorzej rejestruje dźwięk. Tak wiec dla vlogerow w tym starciu Apple – Sony 0:1

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt