Filmy z Hollywood trafią do aplikacji Facebook i będzie Facelix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Rozmach Facebooka nie przestaje zaskakiwać. Największy portal społecznościowy świata ogłosił niedawno, że odwiedza go wręcz astronomiczna liczba 2 miliardów użytkowników miesięcznie. Nie powinien zatem dziwić nikogo jego rosnący apetyt na ugranie kolejnego kawałka tortu internetowej gospodarki. Tym razem gigant chce odebrać nieco widzów Netflixowi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jak donoszą zagraniczne media, aplikacja Facebook już wkrótce będzie oferowała filmy jakości rodem tych z Hollywood. Ma on zainwestować naprawdę duże środki finansowe na oryginalne, nigdzie indziej niedostępne produkcje. Podobną strategię z własnymi treściami stosuje także Netflix, czyli popularna usługa streamingu filmów oraz niezłych seriali. Facebook zatem za chwilę może właśnie być takim Facelixem.

Trzeba przyznać, że jest to niezły pomysł jak wprowadzenie gier do aplikacji Messenger. Niby na początku każdy narzekał na rosnącą wielkość programu to jednak finalnie i tak setki milionów użytkowników bawią się w proste mini-gierki typu koszykówka z elementami rywalizacji w rozmaitych rankingach między swoimi znajomymi. Z pewnością rozwiązanie z filmami również się przyjmie, a czas spędzony w aplikacji urośnie do kilku godzin, a nie tylko kilkudziesięciu minut.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10866 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt