App Store przechodzi na polską walutę i dobrze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. W sklepie z aplikacjami (i nie tylko) App Store dostępną mamy polską walutę, a nie euro. W efekcie ceny programów są bardziej czytelne. Wartości podane w PLN zdecydowanie lepiej obrazują ich koszt. Konsument już nie musi sobie w głowie dzielić ceny przez cztery. Tak właśnie było wcześniej z wartością podaną w euro.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ponadto nie zanosi się, by Polska wstąpiła do wspólnej waluty Unii Europejskiej. Można powiedzieć więcej. Rządzący są zdania, iż nie warto wsiadać do tonącego okrętu jakim są ogromne problemy Wspólnoty. Wystarczy nadmienić wyjście Wielkiej Brytanii ze struktur UE. Nie można też pomijać kryzysu imigracyjnego. Ponadto po wprowadzeniu euro w kraju nad Wisłą znacząco mogą wzrosnąć ceny produktów jak chociażby na Litwie.

Nowe ceny wyrażone w polskich złotych użytkownicy iPhonów mogą spotkać nie tylko w App Store, ale i również repozytorium iTunes (z utworami czy albumami do kupienia). Podobnie jest z opłatami usługi streamingu muzyki Apple Music oraz iCloud (chmura od giganta z Cupertino). Na koniec jeszcze nawiązując do tematu sklepów z aplikacjami to ikona Google Play zmienia się w symbol już bez charakterystycznej torby na zakupy.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt