To już 10 lat sieci Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 5,00 na 6)
Loading...

Ależ ten czas niesamowicie szybko leci. Sieć komórkowa Play, która zmieniła całkowicie oblicze krajowej telekomunikacji obchodzi bowiem 10-lecie swojego istnienia. Dokładnie 16 marca 2007 roku zadebiutowała jej oferta. Na początku oczywiście operator był wyśmiewany przez konkurencję. Dziś po dekadzie jest drugą siłą w kraju pokonując takich gigantów jak T-Mobile czy Plus.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To wiele o niej mówi. Klienci głosują kartami SIM. W dodatku to właśnie Play zawdzięczamy skruszenie muru pod hasłem wielkich cen za podstawowe usługi typu rozmowy czy SMS. Fioletowy operator raz po raz czarował rynek innowacjami, a to z zawsze aktywnym Stanem Darmowym w sieci lub też przełomowymi wówczas Formułami z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich w ramach stałej ceny.

Pozostałe telekomy rzecz jasna tylko go kopiowały. Czasem lepiej, jeszcze innym razem zdecydowanie gorzej. Na koniec warto wymienić nową gwiazdę reklam w Play. Jest nią doskonale znana restauratorka Magda Gessler z programu Kuchenne Rewolucje telewizji TVN. Poprzednimi celebrytami, a dokładniej mówiąc aktorami występującymi w reklamie Play była para Romy Gąsiorowskiej oraz Michała Żuławskiego.

(fot. Play/My mobile)

NOWA REKLAMA PLAY Z MAGDĄ GESSLER

Przygotowane przez

jest autorem 10586 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “To już 10 lat sieci Play”

  1. marco Odpowiedz

    Rzeczywiście był taki czas że Play szedł jak burza. Każda promocja i zmiana oferty była miłym zaskoczeniem i wyzwaniem dla konkurencji. Trwało to naprawdę kilka lat aż do momentu „białego szaleństwa” kiedy to wiele osób przyzwyczajonych do pozytywnych niespodzianek zostało mocno rozczarowanych.

  2. sev3 Odpowiedz

    Ja pamiętam że Play wprowadził przełomowy rok ważności konta i stawkę 29 gr/min. Bardzo poważnym minusem było jednak to, że jak ktoś dzwonił z innej sieci to do Play miał drożej niż do innych. I nie była to zmowa W3 przeciw Play. Kiedy ta asymetria MTR została zniesiona Play przestał już czarować ofertami.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt