Android Auto teraz dostępny dla każdego

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

android-auto-teraz-dostepny-dla-kazdego

Czasami człowiek ma ochotę sprzedać iPhona i powrócić do Androida po przeszło 2,5 latach przerwy. Tak wiele dobrego bowiem się dzieje ostatnio w świecie zielonego robota. Za niespełna tydzień startują w Polsce płatności zbliżeniowe NFC z HCE o nazwie Android Pay bez pośrednictwa operatora. Ba, nawet są już montowane wspierające tę technologię automaty na wybranych uczelniach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz czas na kolejny hit ze świata sympatycznego zielonego stworka. Otóż zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Android Auto na Androida staje się dostępny. Co prawda nie dotyczy to oficjalnego sklepu Google Play, ale ręcznie wgrywanego pliku APK. Jednak lepsze takie rozwiązanie niż żadne. Aplikację jak zawsze znajdziemy na zaufanej witrynie APK Mirror na podstronie www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto.

Jeśli jej instalacja się powiedzie to nasz smartfon, podłączony dajmy na to w samochodzie do ładowarki będzie mógł w iście magiczny sposób zmienić się w nawigację najwyższej klasy. Dodatkowo wszystkie przyciski menu staną się większe, tak aby sterowanie w trudnych warunkach prowadzenia pojazdu było łatwiejsze. Wystarczy nadmienić tutaj chociażby kontrolki standardowego odtwarzacza muzycznego z widokiem okładki albumu.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt