Darmowy Uber w Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowy-uber-w-orange

Dawno już w polskiej telekomunikacji nie było jakiejś ciekawej promocji. Zdecydowanie lepiej sytuacja na tym polu wygląda chociażby wśród operatorów w USA, ale to już jest temat na zupełnie inny artykuł. Tym bardziej trzeba pochwalić sieć komórkową Orange za wprowadzenie bardzo fajnej promocji. Co prawda dotyczy ona aktywacji nowego abonamentu, ale jednak zawsze to coś.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Otóż każdy klient przy zakupie oferty kontraktowej Orange otrzyma dwa darmowe przejazdy aplikacją Uber w kwocie do 50 PLN każdy. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę miły prezent. Oczywiście pomysł nie jest nowy. Wcześniej podobne akcje marketingowe z rozdawaniem kuponów Uber prowadził Virgin Mobile, wielomiesięczny już lider zestawienia najlepszych sieci na kartę w My mobile RANKING.

Tak więc, jeśli akurat przedłużamy ofertę od Orange z telefonem to wykorzystajmy tę promocję. Więcej szczegółów na jej temat znajdziemy na dedykowanej podstronie pomarańczowego operatora www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004880479,article.html. Pozostaje zatem nic jak tylko cierpliwie poczekać na jakieś inne ciekawe promocje, ale tym razem w ofercie na kartę, gdzie panuje duża posucha.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt