PREMIERA: Po treningu sportowym człowiek ma więcej sił do pracy niż przed nim

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

po-treningu-sportowym-czlowiek-ma-wiecej-sil-do-pracy-niz-przed-nim

To naprawdę niesamowita sprawa, ale człowiek po treningu sportowym (coraz częściej z użyciem aplikacji monitorującej trasę Endomondo) ma później więcej sił oraz energii do pracy niż jakby się on wcale nie odbył. Logika podpowiada, że wtedy wkrada się zmęczenie i później już tracimy witalność. Nic bardziej mylnego. Umysł wtedy też jakby lepiej pracował.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście wszystko ma swoje granice. Nie przesadzajmy z codziennymi treningami. Wystarczy zasada jeden dzień aktywności fizycznej, następny odpoczynek na regenerację organizmu i tak 2-3 razy w tygodniu (dajmy na to w poniedziałek, środę oraz piątek). Serwis My mobile gwarantuje, że odczujemy wyraźną poprawę samopoczucia. Trzeba tylko przełamać początkową barierę niechęci czy też zrezygnowania.

Już w momencie powrotu z treningu sportowego odczujemy endorfiny, czyli pozytywny nastrój. Co ciekawe, jest też pewne rozwiązanie senności, zmęczenia po powrocie do domu z pracy. Chodzi o słuchanie muzyki (najlepiej tej relaksacyjnej z gatunku ambient, choć równie dobrze ktoś może preferować dynamiczne brzmienie z rockiem na czele). Nawet taka niepozorna sesja 30-40 minut może zdziałać cuda i znowu postawić na nogi.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Po treningu sportowym człowiek ma więcej sił do pracy niż przed nim”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt