PREMIERA: Smartfony z niewymienną baterią mają pewną interesującą zaletę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

smartfony-z-niewymienna-bateria-maja-pewna-interesujaca-zalete

Kto by się spodziewał, że tak znienawidzone przez znaczącą część użytkowników smartfony z niewymienną baterią będą miały pewną zaletę na tle modeli telefonów komórkowych z łatwo wymienialnym akumulatorem. W przypadku tych ostatnich bowiem w momencie zwiechy trzeba często przywracać urządzenie do życia na zasadzie wyjęcia ogniwa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzieje się tak, gdyż telefon nie reaguje na żadne przyciski. Zupełnie inaczej jednak sytuacja wygląda dla smartfonów z niewymienną baterią. Tutaj już stary dobry mechanizm z jej wyjęciem nie zadziała z oczywistych względów. W przypadku zwieszenia się Lumii musimy długo przytrzymać przycisk odblokowania ekranu. Przez ponad dwuletnie używanie modelu Nokia Lumia 625 jeszcze się nie zdarzyło, aby ta metoda nie zadziałała.

Paradoksalnie więc człowiek oszczędza czas na uciążliwym wyjmowaniu baterii dla zwiechy jak w modelu Samsung GALAXY Pro jeszcze za czasów Androida 2.2 Froyo czy 2.3 Gingerbead. Swoją drogą to ciekawe czy najnowsze wersje Androida 6.0 Marshmallow czy też iOS 9.3.1 też miewają od czasu do czasu nieoczekiwane zamrożenia ekranu. Windows 10 Mobile na niewspieranej Lumii 625 jest dramatem. Tam może nas spotkać nawet 25 zwiech miesięcznie, choć i oficjalnie wspierane modele niestety je mają.

(fot. Nokia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Smartfony z niewymienną baterią mają pewną interesującą zaletę”

    • Kamil

      U mnie tablecie z Jelly Bean tez nie pamiętam takiego momentu…

  1. pa0los Odpowiedz

    Kamil jak zwykle plecie bzdury.
    KAŻDY telefon posiada funkcję „hard reset”, którą wywołuje się poprzez przytrzymanie przycisku włączania przez min. 10 sekund.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt