PREMIERA: Wskaźnik procentowy baterii, mała rzecz a cieszy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

wskaznik-procentowy-baterii-mala-rzecz-a-cieszy

Biorąc pod uwagę procentowy wskaźnik baterii, ten element został chyba najlepiej rozwiązany od strony wygody użytkowania na platformie komórkowej Windows Phone (Windows 10 Mobile) na tle Androida czy iOS. W przypadku tej ostatniej dwójki musimy bowiem bawić się w ustawianie albo wyświetlamy procenty ogniwa zawsze przy ikonie akumulatora albo wcale.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wtedy trzeba każdorazowo udawać się do menu ustawień. Zdecydowanie lepiej ten problem od strony ergonomii został programistycznie rozwiązany w mobilnych kafelkach. Na Windows 10 Mobile konsument dopiero w momencie rozwinięcia belki informacyjnej ma prezentowaną wartość procentowego stopnia naładowania baterii. Gdy jej nie wysunie to bateria jest czysta jak zła, co wpływa pozytywnie na estetykę tapety pulpitu.

Oczywiście użytkownicy Androida mogą się ratować małymi aplikacjami jak chociażby prezentowana dawno temu w My mobile pozycja Battery Widget. Skrót programu można później ustawić na jednym z ekranów zielonego robota. Trochę bardziej skomplikowana sytuacja jest na platformie iOS z uwagi na jej zamknięty charakter. Powyższy przykład dobitnie pokazuje jak małe elementy systemu mają wpływ na komfort jego używania.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11594 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Wskaźnik procentowy baterii, mała rzecz a cieszy”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt