Pudełko jako okulary VR to świetny pomysł niepozornego Alcatela
|
|
|
- sobota, Luty 13, 2016, 6:03
- Praktyczne
- Dodaj komentarz

Nie ma się co oszukiwać, że Alcatel ma jakąś dobrą markę. Wręcz przeciwnie, wciąż jest on traktowany przez koneserów branżowych jako swoistego rodzaju przedstawiciel drugiej, jeśli nie trzeciej ligi w zestawieniu producentów smartfonów. Na nadchodzących jednak targach Mobile World Congress 2016 w Barcelonie francuski gracz mocno zaskoczy.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Smartfon Alcatel Idol 4S (chyba tutaj znowu ktoś mocno inspirował się produktami Apple) będzie oferowany w bardzo praktycznym pudełku, które po wyjęciu z niego zawartości zostanie praktycznymi okularami VR. W efekcie francuski gracz wpadł na genialny pomysł masowej wręcz popularyzacji kapitalnej idei rzeczywistości wirtualnej. Opakowanie zamiast się kurzyć na półce to będzie pełniło później praktyczna funkcję.
Oczywiście o wydajność jak i specyfikację Alcatela Idola 4S nie musimy się co martwić. Będzie on posiadał 5.5 calowy ekran o jakości 2K, ośmirdzeniowy procesor typu Octa-Core Qualcomm Snapdragon 652 wspomagany 3 GB RAM pamięci operacyjnej czy 16 GB przestrzenią na pliki. Na deser mamy też aparat fotograficzny 16 MPix z diodą doświetlającą LED. Smartfon ma kosztować 1.600 PLN, co może dodatkowo zachęcać.
(fot. Alcatel/My mobile)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
Skomentuj







