PREMIERA: Okulary VR tanie jak barszcz, bo już za 44 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

okulary-vr-tanie-jak-barszcz-bo-juz-za-44-pln

Jeśli akurat nie mamy ochoty używać kartonowych okularów VR za 15 PLN, które nie oszukujmy się, są najmniej wygodne to zawsze możemy trochę dopłacić i mieć te prawdziwe, bo plastikowe. Co ciekawe, w pierwszym lepszym sklepie wielkopowierzchniowym możemy je nabyć w naprawdę przystępnej cenie. Chodzi tutaj o koszt 44,99 PLN jak na powyższym zdjęciu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto też nadmienić, że takie tanie plastikowe okulary VR obsługują telefony z wyświetlaczami o przekątnej od 4 cali. Tak więc nawet taki stary, ale jary Apple iPhone 5S może dać nam niezłą zabawę z rzeczywistością rozszerzoną. Oczywiście musimy się liczyć z gorszą jakością obrazu, gdyż jego ekran nie ma standardu 2K (zalecanego do tego typu usług). Nie wolno też zapominać o jeszcze jednym warunku koniecznym.

Otóż nasz smartfon musi posiadać rzadką funkcję żyroskopu. Z tym niestety jest bardzo słabo na tle powszechnej opcji dajmy na to akcelerometru. To właśnie dzięki żyroskopowi możemy grać w gry polegające na sterowaniu metalową kulką w celu jej wyjścia z labiryntu. To jednak nie wszystko. Obracanie głową oraz przeglądanie wirtualnego świata w okularach VR działa na podobnej zasadzie. Bez żyroskopu ani rusz.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Okulary VR tanie jak barszcz, bo już za 44 PLN”

    • Kamil

      Co prawda kupiłem inne okulary VR z Media za 49,99 PLN mające mechanizm otwieranego barku czy szafki (ponoć lepszy), a nie szuflady, ale wrażenia na iPhonie 5S z 300 PPI bardzo pozytywne!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt