Aplikacja Facebook VR dostępna w 360 stopniach

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Największy na świecie serwis społecznościowy postanowił pójść z duchem czasu. Przygotował więc aplikację Facebook VR do obsługi jakże nowoczesnej i ostatnio niezwykle modnej technologii wirtualnej rzeczywistości z widokiem 360 stopni włącznie. W tym wszystkim jest tylko jedno małe uniedogodnienie. Chodzi o brak dostępności aplikacji VR w sklepie Google Play czy App Store.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Produkt znajdziemy wyłącznie w dedykowanym repozytorium Oculusa dla okularów Samsunga Gear VR. Jego adres to www.oculus.com/experiences/gear-vr/1342440455828247. No cóż, pozostaje zatem liczyć iż niedługo zobaczymy normalne aplikacje Facebook VR w wersji na Androida czy iOS. Takich pozycji już teraz jest bardzo wiele, choć technologia wirtualnej rzeczywistości jakimś wielkim hitem też nie jest.

Nikt chyba nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Możemy mówić co najwyżej o pewnej ciekawostce technologicznej. Dumny komunikat Facebooka w kwestii premiery jego aplikacji znajdziemy na www.newsroom.fb.com/news/2017/03/introducing-facebook-360-for-gear-vr. Trzeba przyznać, że zaprezentowane tam materiały graficzne robią wrażenie i to całkiem duże. Z pewnością będzie na co czekać.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt