Szybka karta pamięci microSD 32 GB class 10 za mniej niż 50 PLN do kupienia w Biedronce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

szybka-karta-pamieci-microsd-32-gb-class-10-za-mniej-niz-50-pln-do-kupienia-w-biedronce

Tylko do środy, 31 grudnia 2014 roku trwa znakomita promocja w sieci sklepów Biedronka. Możemy w jej ramach kupić szybką kartę pamięci microSD dobrej francuskiej marki EMTEC o pojemności 32 GB (class 10) w cenie niespełna 50 PLN. Kwota 49,99 PLN jest niższa nawet od sum uzyskiwanych w wielu popularnych internetowych porównywarkach cenowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Największego w Polsce portalu aukcyjnego nie wliczamy, ponieważ na Allegro kwitnie handel podróbkami. Naprawdę szkoda czasu i późniejszych nerwów na znikające na naszych oczach ważne zdjęcia czy też filmy wideo umieszczone na nośniku z jakiś ważnych wydarzeń. To samo można powiedzieć o sporach z nieuczciwymi sprzedawcami czy też pozostającymi bez echa zwrotami wysyłanymi listami poleconymi.

Oferta Biedronki jest niezła. W dodatku mamy pewność, że karta pamięci EMTEC pochodzi od sprawdzonego dostawcy. O podróbkach w tak dużej sprzedaży detalicznej być mowy nie może. Więcej szczegółów na temat tej i innych promocji znajdziemy w multimedialnej (interaktywnej) gazetce dokładnie na dziewiątej stronie na www.biedronka.pl/pl/press,id,217,title,inspiracje-tygodniowe-nr-52B-2014.

(fot. Biedronka/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Szybka karta pamięci microSD 32 GB class 10 za mniej niż 50 PLN do kupienia w Biedronce”

  1. Pit Odpowiedz

    Apropos tej karty na telefonie nie osiągniesz na 100% takich prędkości chyba że masz kartę http://www.ceneo.pl/16694740 sandisk mam taką i prędkość jaką uzyskałem rzeczywistą to upload 10 download 20 MB/s a te prędkości co są podane co najwyżej na pc ale też z dobrym czytnikem 

    • Kamil

      Ja mam prywatnie kartę microSD marki Hama 32 GB class 10 i na nic nie narzekam 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt