Jeszcze większe bonusy internetowe w Red Bull Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

jeszcze-wieksze-bonusy-internetowe-w-red-bull-mobile

Sieć komórkowa Red Bull Mobile przed listopadowym My mobile RANKING bardzo mocno postanowiła wzmocnić swoją ofertę Energy na kartę. I tak na dobry początek dodane zostają bonusy po doładowaniach. Dla przykładu dawniej zasilenie kwotą 50 PLN skutkowało 2 GB internetu ważnymi 100 dni w poprzedniej taryfie. Teraz Red Bull Mobile da nam 4 GB, czyli dwukrotnie większą ilość.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jakby tego było mało, z każdym kolejnym doładowaniem pakiet się kumuluje i przedłuża ważność. Do tego doszedł bardzo interesujący zestaw bez limitów w kwocie 30 PLN, gdzie zyskujemy rozmowy do wszystkich sieci (również stacjonarnych) połączone z SMSami czy MMSami (aż miło popatrzeć na ten nowy standard) oraz na deser paczkę 3 GB internetu. Aktywacja odbywa się krótkim kodem *111*763*1#.

Do wyboru klienci mają też wariant 3 dniowy (*111*614*1#) oraz 7 dniowy (*111*615*1#), z tym że pakiety danych wynoszą w nich odpowiednio odpowiednio 300 MB oraz 700 MB. Po ich zużyciu jest co prawda lejek, ale o bardzo słabej prędkości 8 kb/s zamiast popularnych 32 kb/s. Więcej dokładniejszych szczegółów o ofercie znajdziemy na oficjalnej podstronie rzecznika Play www.blogplay.pl/2015/10/red-bull-mobile-szaleje-z-nowa-promocja.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.11 komentarzy do “Jeszcze większe bonusy internetowe w Red Bull Mobile”

 1. adiko Odpowiedz

  To co piszesz na początku jest kłamstwem,dawniej nie było żadnego bonusu do doładowania w taryfie Energy więc niczego nie zwiększyli, ten bonus to nowość w tej taryfie,Kamil zanim coś napiszesz to sprawdź to.

  • adiko

   tak tak, to co mówisz ma się nijak do artykułu, artykuł nic nie wspomina o  starszych taryfach,wymieniasz bonusy z doładowania i 3 multipakiety odnoszące się tylko i wyłącznie do taryfy Energy, a na koniec bajka że tak naprawdę to nie chodziło ci o Energy – hahaha dobre.

 2. Michał27 Odpowiedz

  Dokładnie Adiko masz rację.
  Poniekąd rozumiem Kamila bo też lubię i korzystam z RBM Energy ale naprawdę NIE MA SENSU NAGINAĆ PRAWDY i wprowadzać zamęt. W RBM Energy nigdy nie było bonusu 2 Gb a jedynie za doładowanie w okresowych promocjach.

  • Kamil

   Przekroczyles granice kultury, masz dozywotniego bana kolego

  • Kamil

   Z tego co pamietam, system informatyczny blokuje IP takiego agresorka

  • Kamil

   Obrzydliwy kretacz, to jest chamstwo, ktore nigdy nie bedzie tolerowane w My mobile, nawet w komentarzach. Pomylki zas zostana zaktualizowane w artykulach

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt