Darmowy Facebook i komunikator Messenger trafia do Mobile Vikings

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,33 na 6)
Loading...

darmowy-facebook-i-komunikator-messenger-trafia-do-mobile-vikings

Miły gest od sieci komórkowej Mobile Vikings, która pod względem inspiracji innego konkurencyjnego gracza MVNO, czyli Virgin Mobile zaoferowała swoim klientom darmowy transfer w ramach aplikacji Facebook oraz powiązanego z nim dedykowanego komunikatora Messenger. Ponadto, jeśli mamy wykupiony pakiet internetowy to oczywiście nie będą z niego zliczane dane.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to ważne wydarzenie z jeszcze innego powodu. Otóż Facebook połączył ludzi w internecie w niemalże taki sam sposób jak Google witryny w formie łatwego przeszukiwania informacji. Praktycznie każdy ma konto na tym popularnym serwisie społecznościowym. Niektórzy nawet przyrównują funkcję wysyłania obrazków w komunikatorze Messenger do darmowej alternatywy dla płatnych przecież MMSów.

Coś w tym faktycznie jest, choć z drugiej strony na to patrząc, ranga wiadomości tekstowych wysłanych na Facebook Messengerze wciąż jest niższa od klasycznych SMSów. W dodatku te drugie zawsze dochodzą. Klient po przeciwnej stronie słuchawki nie musi mieć zainstalowanej dedykowanej aplikacji do ich odczytania. To jest wielka przewaga zwykłych SMSów na tle wiadomości tekstowych wysłanych w Facebookowym Messengerze.

(fot. Mobile Vikings/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Darmowy Facebook i komunikator Messenger trafia do Mobile Vikings”

  1. adiko Odpowiedz

    bardzo mocno spóźniona reakcja Vikingów, konkurencja(Virgin Mobile) ma to już od dłuższego czasu, wg mnie Virgin znacznie odskoczył atrakcyjnością Vikingom.

    • Kamil

      Dla mnie pewna wada Mobile Vikings jest minimalne doladowanie 10 PLN zamiast 5 PLN, przez co w awaryjnych sytuacjach popularny piatak juz nie wystarczy

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt