Formuła Smartfon Unlimited dla telefonów w Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

formula-smartfon-unlimited-dla-telefonow-w-play

Formuła Unlimited i Formuła Smartfon Unlimited to szumnie zapowiadane nowości abonamentowe sieci komórkowej Play. W największym skrócie można powiedzieć, że fioletowy operator oferuje nielimitowany Internet dla inteligentnych telefonów komórkowych. W dobie miesięcznych transferów rzędu 6 GB wykonywanych na samych smartfonach jest to bardzo dobra wiadomość, które spokojnie można wykorzystać chociażby na promocji darmowego LTE w Red Bull Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety Play zastosował pewne haczyki. Na początek mamy limit 10 GB, po przekroczeniu którego nakładany jest lejek 1 Mb/s (to jednak nie powinno stanowić większego problemu, nawet jak aktualizujemy duże aplikacje na łączności LTE). Pewnymi kłopotami są zaś opłaty 5,99 PLN jeśli zdecydujemy się otrzymywać rachunki papierowe oraz nie wyrazimy zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (tutaj mamy znowu koszt 5,99 PLN). Do tego dochodzi aktywacja 49,99 PLN dla nowych klientów.

Tym samym jak widzimy sporo dodatkowych złotówek nam się zaczyna zbierać. Na szczęście na deser w wyższych abonamentach możemy liczyć na bonusy w postaci darmowych rozmów/SMSów w roamingu. Promocja z bezpłatnym internetem jest dostępna wyłącznie w najwyższych abonamentach za 69,99 PLN (dwuletni kontrakt) oraz 89,99 PLN (umowa na dwa lata z telefonem). W tańszych taryfach (9,99 PLN bez smartfonu i 29,99 PLN ze słuchawką) możemy jednak liczyć na pół roku za 0 PLN za korzystanie z internetu bez ograniczeń. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie rzecznika Play.

(fot. Play/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt