Ten błąd wyjątkowo drażni w systemowej aplikacji Muzyka, ale za to mamy genialne logo przeglądarki Microsoft Edge

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

ten-blad-wyjatkowo-drazni-w-systemowej-aplikacji-muzyka-ale-za-to-mamy-genialne-logo-przegladarki-microsoft-edge

Aż chciałoby się powiedzieć ciąg dalszy błędów i niedoróbek systemowej aplikacji Muzyka w Windows Phone 8.1. Ten bug jest jednak wyjątkowo uciążliwy, ponieważ na dobrą sprawę uniemożliwia nam słuchanie nowej muzyki. Problem w największym skrócie polega na tym, że odtwarzacz nie widzi świeżo co dodanych plików MP3. Wyobraźmy sobie taki oto scenariusz.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wysyłamy przez Bluetooth z komputera do pamięci telefonu utwór One Republic o nazwie Love Runs Out. Następnie wchodzimy do sekcji albumy, odnajdujemy Native i nic, no właśnie nic. Tak to niestety wygląda w aplikacji Muzyka jeśli nasza kolekcja jest sporych rozmiarów (dajmy na to powyżej 10 GB). Pomaga dopiero kilkuminutowe odczekanie od momentu uruchomienia aplikacji Muzyka. Tak więc mamy kolejną wtopę Microsoftu po zabraniu (właściwie to można powiedzieć usunięciu) w tym programie niezwykle przydatnej funkcji Ostatnio dodane.

Niedawno nawet nie dało się zaktualizować aplikacji Muzyka z poziomu sklepu, ale to już jest temat na zupełnie inną rozmowę. Na duży plus zaś można ocenić wygląd nowego logo przeglądarki Microsoft Edge. Nawiązuje ono do dawnego Internet Explorera, przez co mniej obeznani użytkownicy na momencie będą wiedzieli do czego służy. Zlikwidowano jedynie ogonek lub też obręcz jak kto woli. Prezentuje się ono zdecydowanie lepiej od dawnego logotypu Projektu Spartan przypominającego praktycznie w 100% znak Opery Mini. Na szczęście było to jednak tymczasowe rozwiązanie.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Ten błąd wyjątkowo drażni w systemowej aplikacji Muzyka, ale za to mamy genialne logo przeglądarki Microsoft Edge”

  1. Tomek Odpowiedz

    Hej 🙂 Mam nadzieje, ze nie zamierasz w niedalekiej przyszlosci konczyc swojej blogowej kariery? 🙂 Pytam dlatego, ze dopiero niedawno trafilem na Twojego bloga, no i szczerze muszę Ci powiedziec, ze lepszych tekstow, to ja już od dawna nie czytalem, naprawdę ;P Polecam Cie kazdemu znajomemu, który chce cos dobrego poczytac 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt