Nowy odtwarzacz muzyki w Windows Phone 8.1 to bubel dekady

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

nowy-odwarzacz-muzyki-na-windows-phone-8-1-to-bubel-dekady

Najnowsza wersja mobilnych kafelek nie jest idealna. Można powiedzieć więcej. Windows Phone 8.1 ma wielkie wady, a na jednej z nich zostanie skupiona szczególna uwaga. Chodzi o systemowy odtwarzacz muzyczny, który zmienił się zdecydowanie na gorsze. Za chwilę zostanie wymieniona jego piątka największych niedociągnięć. Niestety kolejne aktualizacje nic nie dają.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W sekcji ostatnio odtwarzanych utworów nie ma okładek. Popularne covery znikają zawsze jak zminimalizujemy odtwarzacz w tle (na zasadzie kilku wciśnięć przycisku cofania), chociażby po powrocie do menu głównego lub przeglądaniu innych sekcji oprogramowania telefonu. Niestety na kafelku na pulpicie nie uświadczymy też przewijanych napisów z nazwą artysty aktualnie odtwarzanego utworu. Zabrakło też bardzo ważnej sekcji ostatnio dodane. Ma to znaczenie wbrew pozorom kolosalne.

Wyobraźmy sobie sytuację, że mamy miliony plików MP3 i później po skopiowaniu 10 nowych hitów, musimy je za każdym razem później znajdować ręcznie przez wyszukiwarkę z osobna albo co gorsze, tworzyć playlisty jeszcze bardziej się męcząc. Znacznie dłużej też uruchamia się aplikacja Muzyka. Napis loading to standard, choć kiedyś proces startu trwał góra sekundę. Na koniec program muzyczny lubi sobie coś wysyłać w tle przez Internet pomimo faktu, iż w opcjach funkcja strumieniowania na zewnątrz jest wyłączona dla dedykowanej usługi NokiaMix Radio.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt