Tablet, najlepsze urządzenie do przeglądania internetu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

tablet-najlepsze-urzadzenie-do-przegladania-internetu

Dawno już minęły czasy, w których to komputer był najlepszym urządzeniem i w zasadzie jedynym słusznym do sensownego przeglądania internetu. Po nadejściu końca ery wap, czyli maksymalnie prostych witryn, do głosu doszły smartfony. Jednak i one nie były pozbawione wad w kwestii surfowania po sieci web.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Bez wątpienia największym utrapieniem inteligentnych telefonów komórkowych jest bateria, którą szkoda wykorzystać na wielogodzinne przeglądanie internetu w domu, jak mogłaby ona się później przydać w terenie. Druga sprawa to relatywnie zbyt mały ekran. Ten jak i wcześniejszy problem rozwiązuje tablet. Z reguły on zawsze leży w domu, także energii możemy używać sobie do woli.

Zawsze przecież w pogotowiu jest gniazdko. O wyświetlaczu też nie wolno zapominać, gdyż jest zdecydowanie większy na tle smartfonu. Tak wiec tablety są bez wątpienia najlepszymi urządzeniami do przeglądania internetu. Są też zdecydowanie mniej hałaśliwe od komputerów, gdzie nawet na filmach HD wideo nie usłyszymy chłodzących kartę graficzną wentylatorów w akcji. Ponadto możemy ich używać leżąc sobie wygodnie na kanapie, co przekłada się na zanik bólu kręgosłupa.

(fot. Sony/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Tablet, najlepsze urządzenie do przeglądania internetu”

  1. sev3 Odpowiedz

    Niby tak.Tylko, że na niektórych stronach na siłę wciskają nam okrojoną wersję mobilną. I nawet przestawienie „user agent” na wersję PC nie pomaga.

  2. sev3 Odpowiedz

    Pomyliłem się. To (FM i VM) nie są okrojone wersję mobile. To jest jedna wersja (nieporadnie) dostosowująca się do wielkości ekranu. PRZEMYŚL i przetestuj zanim wprowadzisz to w My-Mobile. Obecny układ z wersja mobilna i desktopową mi jak najbardziej pasuje.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt