Play wprowadza nowego Mixa i znowu deklasuje konkurencję na rynku przenoszenia numerów MNP [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

play-wprowadza-nowego-mixa-i-znowu-deklasuje-konkurencje-na-rynku-przenoszenia-numerow-mnp

Sieć komórkowa Play zaprezentowała odświeżonego Mixa, a dokładniej mówiąc nową Formułę Junior Box. Tym razem fioletowy operator promuje ofertę dla najmłodszych ze smartfonem Alcatel One Touch Pop C3, tabletem Samsung GALAXY Tab 4 10.1 LTE lub notebookiem Lenovo G50-30 z modemem 4G.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pewnym dopełnieniem oferty Formuła Junior Box jest też futerał czy torba wraz z zestawem gadżetów typu pudełko śniadaniowe, smyczka i przypinki. Nową gwiazdą reklam telewizyjnych będzie tym razem aktorka Katarzyna Bujakiewicz. Co warto nadmienić, tylko w sprzedaży internetowej można otrzymać zestaw wyżej nadmienionego laptopa z modemem oraz telefonem Microsoft Lumia 535. Dokładniejsze informacje znajdziemy na www.play.pl/oferta/junior-box. Na koniec jeszcze dwa słowa o kolejnym już sukcesie sieci komórkowej Play na rynku przenoszenia numerów w procesie MNP po 1Q/2015.

Znowu z W4 operatorów strukturalnych tylko ten fioletowy był na plusie z nadwyżką 135.500 klientów. Reszta traciła, a najwięcej T-Mobile (56.500), Plus (48.600) i Orange (38.000). Potwierdza się tym samym fakt, że Play jest ulubioną siecią komórkową Polaków. W sumie operatora zmieniło 442.400 klientów, czyli o 2% więcej niż w 4Q/2014. Jeśli zaś chodzi o graczy wirtualnych to najbardziej błyszczał Virgin Mobile z napływem 6.800 nowych użytkowników, a za nim Mobile Vikings (900 numerów) czy Lycamobile (200 kolejnych kart SIM doszło do bazy). Na deser warto też dodać, że magazyn Expert Play w wydaniu wiosennym jest już dostępny, o czym informuje rzecznik telkoma na Facebooku.

[AKTUALIZACJA]

Sieć komórkowa Play zaprezentowała drugą reklamę promującą ofertę Formuła Junior Box. W roli głównej wystąpił w niej doskonale znany piosenkarz Kamil Bednarek.

(fot. Play/My mobile studio)

NOWA REKLAMA PLAY Z KATARZYNĄ BUJAKIEWICZ

NOWA REKLAMA PLAY Z KAMILEM BEDNARKIEM

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt