Opera Mini na Windows Phone działa jednak fatalnie na lejku 32 kb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

opera-mini-na-windows-phone-dziala-jednak-fatalnie-na-lejku-32-kb-s

Z aplikacją Opera Mini na Windows Phone jednak wcale nie jest tak dobrze jak to się początkowo wydawało. Chodzi o jakość pracy w momencie nałożenia lejka 32 kb/s przez operatora po wykorzystaniu podstawowej paczki danych. Ten aspekt spowalniacza zdecydowanie lepiej funkcjonał w Operze Mini na Androida.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Choć na początku grudnia ubiegłego roku serwis My mobile chwalił działanie lejka na Windows Phone to po dłuższym użytkowaniu przełomowej norweskiej mobilnej przeglądarki już tak kolorowo nie jest. Czas pracy jest znacznie mniej korzystny podczas procesu przetwarzania stron na tle zielonego robota. W aplikacji Opera Mini na Windows Phone na lejku możemy czekać czasami nawet grubo ponad minutę na załadowanie witryny. To nie koniec błędów.

Czasami też ma miejsce bug z niewyświetlaniem paska postępu tzw. elementu deweloperskiego o nazwie progress bar. Nie zdziwmy się więc, jak w pewnych momentach strona normalnie będzie się nam ładowała, ale bez efektu wczytywania. Pasek postępu wtedy pozostanie nieruchomy. Swoją drogą to naprawdę skandaliczne, że aplikacja Opera Mini na Windows Phone jeszcze nie doczekała się designu Modern UI. Nawet grafik na stażu w Opera Software mógłby spokojnie przez tydzień przygotować paczkę niezbędnych plików w mało stratnym formacie PNG.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Opera Mini na Windows Phone działa jednak fatalnie na lejku 32 kb/s”

  1. Zdzisek Odpowiedz

    Bełkot jakich mało… Autor strony po raz milionowy publikuje nudny artykuł nt. Opery Mini, która nie jest tak fascynująca, jak by się mogło wydawać z treści tej publikacji. Proponuję na rok 2015 obrać „strategię” – więcej nowości, mniej nudów o windows phone/mobile i Operze

    • Kamil

      Temat lejka jest popularny wśród czytelników My mobile, zapewniam.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt