Tablet, świetne narzędzie do gier

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tablet-swietne-narzedzie-do-gier

Mobilna rozrywka w formie gier na 4.7 lub nawet 5 calowym ekranie smartfonu nie stanowi jakiejś większej frajdy. Wszystko za sprawą oczywiście relatywnie, ale wciąż zbyt małego wyświetlacza. Dużo inaczej jednak się sprawy mają na przekątnej rzędu 7 cali i większej, dajmy na to tabletów. Tam granie w mobilne aplikacje rozrywkowe wkracza na zupełnie wyższy poziom.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że to właśnie na tabletach będzie spoczywać w przyszłości odpowiedzialność za dostarczanie rozrywki zwykłym konsumentom w formie gier, którzy chcą się w wolnym czasie rozerwać. Nie chodzi tu o osoby, które z uporem maniaka walczą o rekordy czy inne osiągnięcia, tylko chwilę się bawią. Wystarczy spojrzeć na nowe pokolenie, że tak właśnie jest. Dzieci praktycznie wcale nie garną się do komputerów czy notebooków.

Zupełnie inaczej jednak sprawa ma się z tabletami, na których uwielbiają wręcz grać. Ponadto taka kombinacja świetnie wpływa na czas pracy baterii smartfonu. Inteligentny telefon komórkowy później znacznie rzadziej podłączany jest do gniazdka z prądem. Amerykańska Nvidia nawet wyprodukowała tablet specjalnie dedykowany graczom o nazwie Shield. Co ciekawe, jako jedno z pierwszych urządzeń mobilnych otrzyma on aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Więcej szczegółów na www.shield.nvidia.pl.

(fot. Nvidia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Tablet, świetne narzędzie do gier”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt