Klucz Mobile będzie miał lejek transferu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

klucz-mobile-bedzie-mial-lejek-transferu

Nasz nowy telekomunikacyjny rodzynek, prawdziwy czarny koń ostatniego notowania My mobile RANKING, mianowicie Klucz Mobile przymierza się do wprowadzenia lejka transferu. Jeszcze nie wiadomo czy te rozwiązanie będzie działało na zasadzie zawsze aktywnego spowalniacza (jak chociażby w Virgin Mobile) lub też może tylko i wyłącznie przy okazji zakupionego pakietu internetowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wskazuje na to wpis operatora MVNO na portalu społecznościowym Facebook. Swoją drogą to niesamowite, jaką moc sprawczą ma serwis My mobile, który wspominał o konieczności wprowadzenia lejka przy okazji ostatniego notowania najlepszych sieci na kartę, gdzie triumfował pierwszy raz w historii samodzielnie właśnie Klucz Mobile. Dokładnie była o tym mowa w trzecim akapicie obszernego artykułu.

Gdybyśmy jeszcze do tego mieli lejek GPRS to Klucz Mobile dałby swoim klientom prawdziwą petardę oraz swoistego rodzaju innowację rynkową. Na nim ostatnio niestety panuje tendencja do ukracania mobilnej swobody lejka. Po naprawdę wygodnym poziomie 32 kb/s, operatorzy idą w coraz wolniejsze transfery uniemożliwiające wykonywanie jakiejkolwiek pracy z internetem, czego najlepszym dowodem jest wartość 8 kb/s.

(fot. Klucz Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Klucz Mobile będzie miał lejek transferu”

  1. Marcin34 Odpowiedz

    Co do małego lejka to raczej bym na to nie narzekał. Chyba jest niewiele osób którzy tak naprawdę korzystają z internetu tylko na samym lejku. Jajważniejsze jest to że od w ogóle jest ponieważ zapobiega nagłym wzrostą kosztów czego sam doswiadczyłem. 
    Miałem taką ofertę w Plusie na kartę (internet za 0 zł). Jako że w tej ofercie nie ma lejka to po wyczerpaniu pakietu wyczyściło mi prawie całe konto a lejek by temu zapobiegł. Problem był też w tym że kartę używałem w tablecie bez funkcji telefonu. Aby sprawdzić ile mam jeszcze mb to musiałem wyciagać kartę z tabletu, wkładać do telefonu aby uzyskac kod autoryzacyjny ponieważ plus nie pozwala bez kodu sprawdzić stanu online. Również w tej taryfie nie było mozliwości uruchomienia pakietu wcześniej aby dane się skumulowały.

    • Kamil

      W sumie masz rację, ja też ostatnio rzadko nie niego natrafiam dzięki kapitalnej promocji darmowego LTE w Red Bull Mobile jak się ma koncie te 30 PLN

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt