Losuj rozmówcę w GG, kolejna funkcja niedostępna dla użytkowników Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 5,00 na 6)
Loading...

losuj-rozmowce-w-gg-kolejna-funkcja-niedostepna-dla-uzytkownikow-windows-phone

Można się śmiać, że nikt już dzisiaj nie używa komunikatora GG na tle wszechobecnego Facebook Messengera. Fakty jednak nie kłamią. Miesięcznie z aplikacji GG korzysta aż 5 milionów osób. Potwierdza to oficjalny komunikat biura prasowego GG Network. To wynik wciąż godny podziwy. Nie o tym będzie jednak mowa, tylko o nowej funkcji tego popularnego komunikatora o nazwie Losuj rozmówce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety potwierdza się znowu stara zasada, że użytkownicy Windows Phone są traktowani mimo ogromnej popularności w Polsce po macoszemu. Nowa funkcja Losuj rozmówcę jest bowiem dostępna tylko na aplikacje mobilne w wersji na Androida czy iOS. Pomijając już nawet poziom powagi tej opcji, sporo użytkowników może się przez podobne historie zrazić do Windows Phone. Co z tego, że wiele aplikacji znanych producentów znajdziemy w dedykowanym sklepie.

Później jednak i tak są one mocno okrojone względem zielonego robota oraz nadgryzionego jabłuszka. Wystarczy przypomnieć dopiero niedawne dodanie funkcji wstawienia zdjęcia do komentarza w aplikacji Facebook na Windows Phone. Wracając do komunikatora GG, to pomysł z losowaniem rozmówcy został zaczerpnięty z amerykańskiego Tindera. Tutaj także dwójka osób musi wyrazić chęć poznania nowych przyjaciół. Nie ma więc mowy o przypadkowych strzałach do niezainteresowanych. Więcej szczegółów znajdziemy na dedykowanej witrynie www.gg.pl/losuj.

(fot. GG/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Losuj rozmówcę w GG, kolejna funkcja niedostępna dla użytkowników Windows Phone”

  1. Mateusz Odpowiedz

    U mnie ta opcja działa jakiś czas na laptopie, telefonie. A teraz nie działa, po wciśnięciu Losuj rozmówce po jakiś 30 sekundach szukania wyskakuje ” błąd, spróbuj ponownie za chwilę. GG było odinstalowane wyczyszczone wszystko, zainstalowane ponownie i problem nie rozwiązany. Jeszcze raz powiem że działało bez problemu przez długi czas. Pomoże ktoś w rozwiązaniu tego problemu? Z góry dziękuję.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt