Spotify w wersji darmowej również dla Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

spotify-w-wersji-darmowej-rowniez-dla-windows-phone

Sporo osób porzuciło tradycyjne kolekcjonowanie muzyki w formacie MP3 na rzecz rozwiązań streamingowych. Płacą oni później abonament, ale za to mają dostęp do utworów z całego świata zawsze i wszędzie. Kończy się tym samym ciężka praca związana z szukaniem, pobieraniem oraz ręcznym tagowaniem muzyki, czego najlepszym dowodem jest chociażby dodawanie okładek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Pod koniec grudnia jedna z tego typu aplikacji, mianowicie Spotify stała się darmowa dla użytkowników Androida oraz iOS. Pominięci po raz kolejny zostali konsumenci posiadający smartfony z Windows Phone na pokładzie. Ostatnio jednak to się zmieniło. Użytkownicy mobilnych kafelek otrzymali darmowe wydanie programu Spotify na swoje telefony komórkowe. Już teraz pobierzemy je z dedykowanego sklepu Windows Phone Store.

Oczywiście bezpłatne wydanie ma pewne ograniczenie. Po pierwsze, możemy odsłuchiwać jedynie gotowych list odtwarzania (ewentualnie podzielonych na te z kategorii spokojnych typu Soul czy dynamicznych z gatunku Dance). Po drugie, w przypadku wyboru danego artysty mamy dostęp wyłącznie do losowych utworów, a nie wybranych przez nas chociażby największych hitów. Po trzecie, są przerywniki reklamowe. Więcej informacji znajdziemy w oficjalnym komunikacie prasowym na www.press.spotify.com/no/2014/08/26/spotify-now-free-on-windows-phone.

(fot. Spotify/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt