BlackBerry 10.2 OS jest najlepszym mobilnym systemem operacyjnym, a Windows Phone 8.1 najbezpieczniejszym

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

blackberry-os-blackberry-10-2-os-jest-najlepszym-mobilnym-systemem-operacyjnym-a-windows-phone-8-1-najbezpieczniejszym

BlackBerry OS w wersji 10.2 to najlepszy mobilny system operacyjny na świecie, z kolei Windows Phone w wydaniu 8.1 jest najbezpieczniejszą platformą komórkową. Do takich interesujących wniosków doszedł kolejno największy magazyn technologiczny w Indiach (Digit) oraz eksperci z firmy F-Secure. Brakuje zatem w gronie wyróżnionych najpowszechniejszych graczy, czyli Androida oraz iOS.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Redaktorzy magazynu Digit w swoich testach zbadali aż 500 różnych aspektów czterech kluczowych mobilnych systemów na flagowych smartfonach w 400 godzin. W przypadku Androida 4.4 KitKat był to LG Nexus 5, iOS 7.1.2 Apple iPhone 5S, Windows Phone 8.1 Nokia Lumia 1520 i BlackBerry 10.2 OS model BlackBerry Z30. Popularne jeżynki miały najlepiej dopracowane oprogramowanie pod kątem zarządzania Emailami, kontaktami, rozmowami telefonicznymi, zdjęciami, filmami wideo i wyszukiwania.

Potwierdza się zatem fakt, że choć martwa to wciąż intrygująca jest platforma BlackBerry OS. Jeśli zaś chodzi o kwestie związane z bezpieczeństwem to tutaj króluje Windows Phone 8.1. Mobilne kafelki są najbardziej szczelnym, znanym oprogramowaniem mobilnym na rynku. Oczywiście wiąże się to z dwoma stronami medalu. Ta jaśniejsze zapewnia nam bezpieczeństwo oraz wolność od wszelkiego rodzaju wirusów. Natomiast ciemniejszą sferą są znacznie uboższe możliwości personalizacji, które posiada nawet zamknięty iOS od Apple za sprawą funkcji odblokowania Jailbreak.

(fot. BlackBerry/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10859 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “BlackBerry 10.2 OS jest najlepszym mobilnym systemem operacyjnym, a Windows Phone 8.1 najbezpieczniejszym”

    • Kamil

      Wiesz, jak w gry nie gram wcale na smartfonie. Od tego jest tablet, szkoda mi energii marnować, gdyż działanie telefonu w terenie jest bardzo ważne

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt