Lajt Mobile

Oficjalna aplikacja FIFA World Cup 2014 Brazil niedostępna na Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

oficjalna-aplikacja-fifa-world-cup-2014-brazil-niedostepna-na-windows-phone

Za nami pierwsze emocjonujące spotkania Mistrzostw Świata 2014 w Piłce Nożnej w Brazylii. Po wygranych meczach gospodarzy (z Chorwacją i kontrowersjami sędziego) oraz zaskakującym pogromie Hiszpanii w meczu z Holandią czas teraz przejść do aspektów czysto związanych z telekomunikacją, a dokładniej mówiąc z darmową oficjalną aplikacją tego wydarzenia. Niestety wielka federacja FIFA, która w przeciwieństwie do Brazylii zarobi na Mistrzostwach Świata kolejne miliardy dolarów nie pomyślała o wydaniu produktu na trzecią, najpopularniejszą na globie platformę komórkową.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Chodzi o Windows Phone. Tak to nie jest żart, oficjalnej aplikacji Mistrzostw Świata 2014 w Piłce Nożnej w Brazylii nie uświadczymy na mobilne okienka. Konsumenci w ich przypadku mogą się pocieszyć zamiennikiem w postaci Onefootball 2014 Brazil. Tradycyjnie wspierane są dwie słuszne platformy. O ile jeszcze dostępność Androida jest zrozumiała (z uwagi na niskie ceny urządzeń, czasem nawet mocno ekstremalnie) o tyle na produkty Apple mieszkańcy biedniejszych krajów z pewnością pozwolić sobie nie mogą.

Co innego zaś, znacznie tańsze słuchawki z Windws Phone z Nokią Lumią 520 na czele napędzającą w tych specyficznych rejonach przecież sprzedaż. Więcej szczegółów na temat aplikacji mobilnych FIFA znajdziemy na oficjalnej podstronie www.fifa.com/mobile. Programy zaś pobierzemy w sklepach Google Play www.play.google.com/store/apps/details?id=com.fifa.fifaapp.android i App Store www.itunes.apple.com/app/fifa/id756904853.

(fot. FIFA/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10572 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt