Miękkie lądowanie byłego prezesa Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

miekkie-ladowanie-bylego-prezesa-orange

Mówi się, że kot zawsze spada bezpiecznie na cztery łapy. Teraz te powiedzenie znakomicie sprawdza się w świecie telekomunikacji w kontekście byłego już prezesa sieci komórkowej Orange. Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku nastąpiła zmiana na stanowisku CEO pomarańczowego operatora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Macieja Wituckiego zastąpił Bruno Duthoit, który miał być gwarancją lepszych wyników finansowych oraz dalszego rozwoju spółki. Oczywiście ten pierwszy dalej pozostał w strukturach Orange, choć wiązało się to ze zmniejszeniem rangi wykonywanych czynności. To miało też przełożenie na poziom wynagrodzenia. Teraz według najnowszych informacji, Maciej Witucki stara się o posadę członka rady nadzorczej LOT. Swego czasu podmiot ten otrzymał gigantyczne wsparcie ze Skarbu Państwa.

Nasz krajowy przewoźnik lotniczy notuje coraz to lepsze wyniki finansowe, a w wyniku planowanych zwolnień mają się one jeszcze bardziej poprawić w przyszłości i to mimo wypłacenia kolosalnych odpraw pracownikom jak na warunki dostępne w kraju nad Wisłą (tak podaje ceniony dziennik Puls Biznesu). Maciej Witucki przeszedł nawet do drugiego etapu. Zadanie te wcale nie będzie łatwe, ponieważ przyjdzie mu konkurować z ministrami jak chociażby Zbigniew Ćwiąkalski, były szef resortu sprawiedliwości.

(fot. Orange/LOT/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Miękkie lądowanie byłego prezesa Orange”

  1. Kamil Odpowiedz

    No i według najnowszych informacji Puls Biznesu były prezes Orange faktycznie dostał posadę w Radzie Nadzorczej LOTu (razem ze Zbigniewem Ćwiąkalskim)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt