Znany DJ, ATB krytykuje Facebooka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

znany-dj-atb-krytykuje-facebooka

Facebook, społecznościowy gigant wziął się kilka miesięcy temu za ostrą monetyzację serwisu. Nagle okazało się, że wcale nie jest on taki fantastyczny i super jak początkowo uważała większość osób w młodym wieku z niego korzystająca. Negatywne zmiany związane z ograniczaniem zasięgu wpisów krytykują nawet gwiazdy. Najlepszym przykładem jest znany niemiecki DJ i producent w jednej osobie, ATB.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W jednym ze statusów na Facebooku wyraźnie krytykuje on manipulacje algorytmów, gdzie praktycznie mała część wszystkich fanów widzi komunikat. Padają nawet stwierdzenia o zatraceniu społecznościowego charakteru jakim szczyci się na lewo i prawo Facebook. Ponadto wspomina on o zasięgu komunikatów wynoszących mniej niż 10%. To akurat jest prawda co dobitnie potwierdza Fan Page serwisu My mobile, gdzie często informacja dociera do garstki 40 osób na tle niespełna 600 śledzących profil.

Jak tak dalej pójdzie to może się okazać, że artyści oraz wszelkie marki porzucą Facebooka nie widząc najmniejszego sensu stosowania w nim marketingowych działań. Cóż, Facebook jest spółką giełdową i musi zaspakajać niepohamowany apetyt akcjonariuszy. Kapitalne wyniki społecznościowego giganta za 4Q/2013 tylko potwierdzają jego wielkie aspiracje. Na koniec ku pokrzepieniu prezentujemy aplikację Facebook 9.0 na Androida w płaskim stylu, którą możemy pobrać z serwisu Droid Life.

(fot. ATB/My mobile studio)

ATB O FACEBOOKU

I hate this new Facebook filtering process! Facebook delivers not even 10 percent posts to the followers just to earn more money from advertising since December last year. Is this still social networking??

ATB – HOLD YOU

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Znany DJ, ATB krytykuje Facebooka”

  1. Grzegorz Odpowiedz

    zawsze można przejść na Google+ zrób o tym artykuł bo g+ jest lepszy od Facebooka

    • Kamil

      Bugów od groma ma ten Facebook, wczoraj w nocy (czyli dziś) nie szło poprawnie dodać zajawek artykułów na profilu My mobile (brak wczytywania miniaturek obrazków, dziwne wyświetlanie linków). Co tu dużo mówić, brak słów

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt