Aplikacja Jak Dojadę teraz jest darmowa na Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

aplikacja-jak-dojade-teraz-jest-darmowa-na-windows-phone

Czas na kolejną pozytywną wiadomość ze świata mobilnych kafelków. Po niedawnym udostępnieniu komunikatora Facebook Messenger na Windows Phone (niestety bez funkcji Chat Heads) przyszła kolej na zmianę charakteru dystrybucji bardzo cenionej aplikacji. Jak Dojadę, bo o niej mowa trochę niepostrzeżenie stała się darmowa w sklepie Windows Phone Store. Wcześniej była on płatna i nie było innej możliwości jej pobrania niż po uiszczeniu opłaty.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Taki negatywny stan rzeczy miał miejsce kilka, jeśli nie kilkanaście miesięcy temu. Teraz posiadacze smartfonów z Windows Phone mają dostęp do darmowej aplikacji Jak Dojadę. Być może twórcy uznali, że duży udział mobilnych kafelków w Polsce przełoży się na większe zyski niż sprzedaż wyłącznie płatnej wersji. Elementy mikropłatności wiodą na całym globie prym. Tak więc zachęcanie w środku programu do wykupienia dodatkowych opcji przy jednoczesnej darmowej możliwości pobrania tytułu wydaje się być zdecydowanie bardziej sensownym modelem biznesowym.

Przypomnijmy, że w połowie minionego roku aplikacja Jak Dojadę 2.0 zmieniła znaczącą swój design. Pozycję możemy pobrać w sklepie Windows Phone Store na www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/jakdojade-pl/c2eb426a-dd93-42c7-a8fe-f73a019635ad. Niestety wersja na iOS w App Store wciąż jest płatna, co potwierdza podstrona www.itunes.apple.com/us/app/jakdojade.pl/id506760190?mt=8. Raczej nie prędko to się zmieni biorąc pod uwagę elitarność marki Apple, gdzie większa ilość pozycji nie jest darmowa jak u konkurencyjnych platform.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt