Numer bez limitu i promocja urodzinowa trafiają do Orange Yes

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

numer-bez-limitu-i-promocja-urodzinowa-trafiaja-do-orange-yes

Pomarańczowy operator postanowił ulepszyć trochę słabą taryfę Orange Yes zaprezentowaną pod koniec września ubiegłego roku. W telegraficznym skrócie można powiedzieć, że oferowała ona nielimitowane rozmowy w sieci lub (jest to słowo kluczowe, nie ma mowy o połączeniu tych dwóch kwestii) SMSy. Niestety na tle konkurencji, czasy ważności konta po doładowaniu były bardzo przeciętne, wręcz o 50% mniej korzystne. Na szczęście mamy poprawę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Promocja roku darmowych rozmów także z numerem z innej sieci właśnie oficjalnie trafiła do Orange Yes. Podobnie jak to było wcześniej, akcja wyklucza się z opcją 365 dni ważności konta, ale jest to zupełnie zrozumiałe. Wszak sama taryfa Orange Yes nie oferuje tak długich czasów aktywności. Aktywacja jest bez zmian. Wysyłamy numer osoby, z którą chcemy rozmawiać przez rok bez ograniczeń pod darmowy numer 100 i po sprawie. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie telkoma. Jest też druga promocja na deser o nazwie Urodziny. W jej ramach konsument taryfy Orange Yes otrzymuje bonusy w dniu swojego święta.

Jest to moment urodzin, imienin oraz rocznica aktywacji startera. Trzeba przyznać, że marketingowcy pomarańczowego telkoma naprawdę nieźle to sobie wymyślili. Gratisem jest 120 minut do wykorzystania w Orange wyłącznie w dniu święta. Tak więc trzeba o tym pamiętać, że limitem odgórnym jest okres 24 godzin i ani minuty dłużej. Ofertę włączymy SMSem o treści URODZINY wysłanym pod numer 506 według normalnej stawki 0,20 PLN. Dokładniejsze informacje znajdziemy jak zawsze na oficjalnej witrynie www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002010589,title,Urodziny,article.html.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Numer bez limitu i promocja urodzinowa trafiają do Orange Yes”

  1. seb Odpowiedz

    Takie sobie. I jednego nie kumam – jak to jest, że to JA mam dzwonić (do wykorzystania w Orange) przez 120 min w MOJE urodziny za 0,20pln? Ciekawe, jak to się sprzedaje…

    • Tomek

      Sprzedaje się myślę dobrze. Wybierasz sobie dzień imienin i dzień urodzin i co roku w tych dniach otrzymujesz 120 minut do Orange. Rano około 09:00 przychodzi SMS przypominający że masz 120 minutek. Usługa jest bezpłatna jeśli zrobisz to w internecie. Warto pamiętać że dat tych nie można potem już nigdy zmienić. Ja w całej mojej rodzinie aktywowałem tę usługę. Warto. Co najwyżej można minut po prostu nie wykorzystać wtedy przepadają. Dodatkowo w rocznice aktywacji SIM też dostajesz 120 minut do Orange oraz można też skorzystać z usługi PRZYJACIEL i podarować PREZENT w postaci również 120 minut do Orange osobie w Orange która ma zarejestrowaną usługę URODZINY. W sumie 4 dni w roku po 120 minut do Orange właściwie za darmo więc dlaczego nie korzystać.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt