Genialna koncepcja smartfonu, który po rozłożeniu ekranu staje się tabletem [CES 2014]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

genialna-koncepcja-smartfonu-ktory-po-rozlozeniu-ekranu-staje-sie-tabletem-ces-2014

Co prawda targi elektroniki użytkowej CES 2014 w Las Vegas zakończyły się kilka dni temu, ale warto raz jeszcze powrócić do wystąpienia firmy Samsung. Zaprezentowana w niej została bowiem nie tyle ciekawa, co wręcz genialna koncepcja wykorzystująca ideę elastycznych ekranów. Zawijane czy też wygięte wyświetlacze smartfonów są obecnie obiektem drwin oraz kpin. Przeciwników nie przekonuje fakt, że lepiej w takiej sytuacji będzie się oglądało filmy wideo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już nawet nie muszą się one zwijać w rulon lub też wyginać na wszystkie strony. Wystarczy, że da się je złożyć na pół na wzór środkowej linii w tradycyjnej, papierowej książce. Takie rozwiązanie stworzy później z naszego telefonu komórkowego pełnoprawny tablet bez konieczności utraty niezwykle ważnej mobilności. Idealnie te rozwiązanie zostało ukazane w filmie wideo Samsunga między 0:45 i 1:00. To samo można powiedzieć o fragmencie reklamy między 1:25 oraz 1:31.

Poniżej artykułu prezentowany jest materiał filmowy. Taka koncepcja składanej książeczki jest wyśmienita. Dzięki niej krytycy elastyczności z pewnością staną się na momencie jej gorącymi entuzjastami. Kapitalny jest także slogan marketingowy Samsunga, mianowicie Phone. And Tablet. That’s Flexibility. W polskim tłumaczeniu oznacza to Telefon. I Tablet. To jest elastyczność. Swoją drogą to niezwykle interesująco zapowiada się przyszłość telekomunikacji w wykonaniu Samsunga po zakupieniu firmy Youm w 2012 roku odpowiadającej za rozwój i tworzenie elastycznych ekranów.

(fot. YouTube/Samsung/My mobile studio)

ELASTYCZNE EKRANY W SMARTFONIE SAMSUNG ROBIĄ WRAŻENIE

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt