MOBILNY telegrosik

Kredyt od amerykańskiego T-Mobile nie jest dobrym pomysłem na szybsze zerwanie umowy z obecnym operatorem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

kredyt-od-amerykanskiego-t-mobile-nie-jest-dobrym-pomyslem-na-szybsze-zerwanie-umowy-z-obecnym-operatorem

Amerykańskie T-Mobile szaleje. Tak w największym skrócie można określić ostatnie wydarzenia w branży telekomunikacyjnej w USA. Przypomnijmy, że różowa sieć komórkowa zrezygnowała z umów długoterminowych na rzecz miesięcznych, które odnawiają się co 30 dni na podobnej zasadzie jak w naszym krajowym NJU Mobile. Telefon zaś był oferowany w formie nieoprocentowanych rat. Później doszło do tego jeszcze darmowe rozmawianie w roamingu i to na całym świecie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Teraz T-Mobile ma przygotować w nowym, 2014 roku kredyt w kwocie do 350 dolarów na szybsze zerwanie umowy z dotychczasowym operatorem oraz zapłacenie stosownej kary. Oczywiście później klient ma zasilić szeregi różowej sieci komórkowej. Niestety kredyt ma to do siebie, że trzeba go później spłacać. Operatorzy coraz mocniej konkurują ze sobą i aktualnie pozyskiwanie użytkownika polega coraz częściej na odebraniu go konkurencji. Stąd takie dziwne oraz mało atrakcyjne pomysły. 

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem już było oferowanie szybciej smartfonu (podajże 9 miesięcy) przed podpisaniem nowej umowy. W efekcie konsument miał w ręku urządzenie, podczas gdy jeszcze obowiązywał go kontrakt z obecnym telkomem. Na koniec w formie ciekawostki warto dodatkowo wspomnieć, że jeśli o kredytach mowa to sieć komórkowa Plus będzie się w tym fakcie specjalizować. Według nieoficjalnych informacji w 1Q/2014 ma wystartować dedykowany Bank. Plus już wcześniej przecież oferował kredyty na smartfony z Invest Bankiem.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 13478 informacji na tej witrynie.



1 komentarz do “Kredyt od amerykaÅ„skiego T-Mobile nie jest dobrym pomysÅ‚em na szybsze zerwanie umowy z obecnym operatorem”

  1. Remek Odpowiedz

    Nie chce nic mówić, ale podobnie wygląda współpraca Aliora z TM, a co do amerykańskiego tm to jako jedyni robią coś innego, typu miesięczne umowy, szybsze wymiany telefonu niezależnie od umowy itp. Polecam trochę poczytać, nie wszystkie rozwiązania są cudowne, ale wiele rzeczy chętnie widziałbym u nas. 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2025. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt