Plus wejdzie w sektor bankowy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

plus-wejdzie-w-sektor-bankowySieć komórkowa Plus planuje wejść w sektor bankowy. Tak, to nie jest żart. Najbardziej rentowny operator telefonii komórkowej w Polsce prawdopodobnie już wkrótce będzie oferował usługi finansowe, kredytowe, płatnicze, a nawet maklerskie. To pokazuje jak spółka stara się zdywersyfikować swoje źródła przychodów.

Być może Polkomtel obawia się szturmu T-Mobile z Orange i jeszcze może na koniec telkoma Play w temacie LTE. W efekcie zarejestrował w Urzędzie Patentowym takie nazwy jak Plus Bank, Plus Bank 24 oraz Plus Bank Partner. Trzeba przyznać, że część z nich jest całkiem pomysłowa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie jest to oczywiście pierwsze działanie zielonego operatora w kwestii bankowości. Wystarczy tutaj przypomnieć projekt Avocado w Plusie, który pomagał obniżać rachunki i telefon na raty z Invest Bankiem. Teraz ta sieć komórkowa będzie chciała zdecydowanie mocniej zaistnieć na tej obiecującej branży. Zwłaszcza kredyty mogą być tutaj strzałem w dziesiątkę. W dobie światowego kryzysu ekonomicznego coraz więcej osób się zadłuża, co widać chociażby w Stanach Zjednoczonych. Część mieszkańców przez to przenosi się do zupełnie innych miejsc typu Ameryka Środkowa lub Ameryka Południowa. Są tam zdecydowanie mniejsze koszty życia i stąd taka decyzja. Przyszłość pokaże, czy w niedługim czasie będziemy mogli niejako dodatkowo również wziąć kredyt w salonie sieci komórkowej Plus.

(fot. Wikipedia/Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Plus wejdzie w sektor bankowy”

    • Kamil

      Jest dokładnie tak jak mówisz, ale chociaż mają nową witrynę i lepsze logo

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt