Lajt Mobile

Najlepszą tapetą jest deseń

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

najlepsza-tapeta-jest-desenW jednym z wcześniejszych felietonów w serwisie My mobile wspominaliśmy, że nawet taka mała rzecz jak chociażby zmiana tapety cieszy. Teraz jednak ominiemy szerokim łukiem wszelkiego rodzaju efektowne animacje na rzecz dużo prostszych form, które znakomicie sprawdzają się w roli tapety.

Tych w internecie jest oczywiście niezliczona ilość. Tak naprawdę jednak tylko mały procent z nich nadaje się do praktycznego użycia w formie tła. Ich duża liczba detali może powodować efekt rozproszenia użytkownika. W tej roli idealnie sprawdzają się tapety z deseniami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Nie przypadkowo Google w kolejnych wydaniach dedykowanych smartfonów z serii Nexus z czystym Androidem stawia właśnie na takie rodzaje tapet. To samo robią producenci telefonów komórkowych ze swoimi standardowymi tapetami. Nie posiadają one zbędnych dodatków, ale za to powodują wysoki porządek i ład, o wysokiej czytelności ikon już nie wspominając. Kto nie wierzy to niech sam sobie spróbuje ustawić w formie tapety jakiś element zawierający wiele szczegółów (chociażby zdjęcie w centrum miasta czy jakiegoś tłumu z budowlą w tle). Powoduje ono później wrażenie chaosu oraz bałaganu skutecznie utrudniającego przeglądanie informacji na pulpicie głównym.

(fot. LG/Google/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10488 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt