O 50% tańszy abonament w Plusie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

o-50-procent-tanszy-abonament-w-plusieSieć komórkowa Plus pozazdrościła chyba rozwiązania Orange Open czy tańszych usług T-Mobile w zakupach grupowych i przedstawiła swoją odpowiedź na działania konkurencji. Tym razem zielony operator dumnie reklamuje promocję, w której zyskać możemy o 50% tańszy abonament telefoniczny. Dzieje się tak w momencie dokupienia dedykowanej oferty kontraktowej nastawionej na Internet.

Odstęp nie może być większy niż 15 dni. Ponadto nie ma znaczenia co było pierwsze, abonament głosowy czy internetowy. Nie zapomniano również o Mixie. W tym przypadku klienci zyskiwać będą podwójne doładowania w momencie dorzucenia abonamentu na surfowanie po sieci web. Ilość bonusów jest jednak ograniczona od wyboru zobowiązania. I tak przy zakupie Plus Internet za kwotę 59,90 PLN miesięcznie klient zyskuje prawo do 2 letniej obniżki abonamentu o 50%. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Gdy będzie to opcja internetowa za minimalne 49,90 PLN wtedy kontrakt telefoniczny obniżony o połowę jest przez rok. Podobnie sytuacja wygląda w rozwiązaniu łączonym Mix. Tam użytkownicy przy wyborze Plus Internet 59,90 PLN miesięcznie zyskują 24 podwojone doładowania, z kolei dla opcji internetowej za 49,90 PLN jest to już 12 podwojonych zasileń konta. Jeżeli ktoś naprawdę dużo korzysta z usług telekomunikacyjnych jednej sieci komórkowej to faktycznie może poczuć zniżki na własnej skórze. Dla innych, zdecydowanie oszczędniejszych osób propozycja Plusa może okazać się zupełnie niepotrzebna. Oferta zielonego telkoma została przygotowana dla wszystkich nowych klientów jak i tych przedłużających swoją umowę. Więcej szczegółów znajdziemy w komunikacie prasowym www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1016 oraz na oficjalnej podstronie dedykowanego serwisu www.plus.pl/indywidualna/Abonament/NowiKlienci/Promocje/MamNajlepszySmartfon/Smartfony. Poniżej prezentujemy reklamy telewizyjne promujące najnowszy pomysł marketingowców Polkomtela.

(fot. Plus/My mobile studio)

REKLAMA 50% TAŃSZEGO ABONAMENTU W PLUSIE

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt