SmartDOM, czyli rabatowa odpowiedź Plusa na Orange Open

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

smartdom-czyli-rabatowa-odpowiedz-plusa-na-orange-open

Sieć komórkowa Plus wspólnie z Cyfrowym Polsatem już w najbliższy wtorek, 18 lutego 2014 roku przedstawi produkt SmartDOM. Rozwiązanie tak naprawdę polega na dobrze znanym mechanizmie przyznawania rabatów w momencie łączenia usług tak jak chociażby w Orange Open. I tak klient posiadający abonament telefoniczny, który dokupuje Internet LTE czy też telewizję cyfrową może liczyć na obniżkę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wynosi ona dokładnie 10 PLN dla każdej z dodatkowo nabywanych sztuk. Dzięki temu w przypadku dwuletniego kontraktu można zaoszczędzić łącznie 240 PLN (12 x 2 lata x 10 PLN) lub nawet 480 PLN (12 x 2 lata x 10 PLN x 2 produkt). W ten sposób dochodzi do zastąpienia wcześniejszej promocji Plusa z 50% tańszym drugim abonamentem internetowym. Także 10 PLN obniżki oferował przeszło rok temu T-Mobile w zakupach grupowych. Tym samym pomysł pod względem marketingowym jest oklepany i stary jak świat.

Zaletą jest fakt, że Plus dołożył abonament telewizji satelitarnej po połączeniu sił z Cyfrowym Polsatem. Całość najnowszych działań będzie promowana pod hasłem oszczędzanie przez dodawanie. Do kreacji marketingowych zatrudniono parę znanych aktorów ze świetnego serialu komediowego Kasia i Tomek, mianowicie Joannę Brodzik oraz Pawła Wilczaka (tego można kojarzyć z roli Mareczka w Na Dobre i Na Złe). Poniżej prezentujemy spoty reklamowe. Więcej szczegółów znajdziemy w oficjalnym biurze prasowym Plusa na www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1069.

(fot. Plus/My mobile studio)

REKLAMA OSZCZĘDZANIE PRZEZ DODAWANIE PLUSA W SMARTDOMIE

DRUGA REKLAMA OSZCZĘDZANIE PRZEZ DODAWANIE PLUSA W SMARTDOMIE

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “SmartDOM, czyli rabatowa odpowiedź Plusa na Orange Open”

 1. Diztonz Odpowiedz

  Fajnie, że Cyfrowy Polsat i Plus się integrują. Fakt, że klientowi coś z tego tytułu może skapnąć,  jeszcze bardziej cieszy. Z Lte korzystam w CP (byli pierwsi z tą technologią /komercyjnie/ w Polsce) – mają, moim zdaniem, najlepsze oprogramowanie i dobre usługi; typu dodatkowa karta do tego samego abonamentu, „limit 0” (brak możliwości przekroczenia opłaty abonamentowej) i inne… Plus ma świetny zasięg i bardzo duży wybór ofert i usług dodatkowych, dot. telefonii. Opcja połączenia dwu super podmiotów ze zniżką jest bardzo interesująca. Takie np. głosowe komórkowe no limit za 19,99 PLN (taryfa LTE 39,99 z e-faktura, czyli 29,99 minus 10 PLN za CP = 19,99), to raptem o 0,99 PLN więcej niż w Nju, a można sobie przykładowo ustawić za pomocą Plusnetu (profil zielony, jednorazowa opłata za aktywację) powiadomienia SMS o mailach z dowolnego konta, które ma przekierowania pop3 (np. gmail). 

  • buba

   no wlasnie taka to obnizka ze nju na czas niekreslony wychodzi taniej, czyli ofert smiechu warta

 2. Diztonz Odpowiedz

  Wychodzi porównywalnie, czasem nawet taniej w Plusie (przykładowo abonament LTE 69,99 z 2 GB – po upuście 59,98 PLN /no limit komórki, stacjonarne, SMS-y i 2 GB w Lte/). W Nju z 1 GB zapłacisz 57 PLN, a największy pakiet, jaki możesz dokupić to 750 MB za 7 PLN. Czyli w słabszej technologii (nie Lte) nie masz 2 GB, a zapłacisz musisz 64 PLN i dalej wg cennika 🙁 System Nju jest mocno ograniczony (wspomniany Plusnet – bardzo fajny temat). Swoją drogą, jak usługi są ok, to chyba niewiele jest osób, których nie byłoby stać na płacenie 20 PLN/msc. za komórkowe no limit (przykład z pierwszego postu), więc czas nieokreślony, to taki wątpliwy „bonus” Nju, Chyba, że ktoś ma podejrzenia co do jakości sieci, uczciwości oferty czy innych spraw. Oferta Plusa na pewno nie  jest śmiechu warta, jak piszesz, bo pozostali MNO, jedynie pod obcymi markami (Heyah, Nju, Whitemobile, Redbull, Fmgroupmobile) świadczą zbliżone cenowo usługi no limit. 

 3. Diztonz Odpowiedz

  Ok, jest Mini Max Play, ale tu brak opcji „tylko do komórkowych” na poziomie 20 PLN i niestety w moim przypadku, choć bardzo chciałbym polubić 4. operatora, Play (Redbull, Virgin) ma tak słaby sygnał, że w ogóle nie traktuje go poważnie. W miejscach, gdzie najczęściej bywam, w skali 6. stopniowej o dwie kreski mniej niż Plus. O 4G Play z grzeczności się nie wypowiem.

 4. joasia21 Odpowiedz

  Oferta Plusa i Cyfrowego Polsatu pod nazwą smartDom wydaje się atrakcyjna zarówno dla nowych jak i obecnych klientów obu firm. Cieszy fakt, iż obie firmy wychodzą naprzeciwko klientom i oferują im swoje usługi równocześnie pozwalając zaoszczędzić kilka złotych. Fajnie w kampanię smartDom wkomponowują się osoby Joanny Brodzik oraz Pawła Wilczaka, którzy szerszej publiczności znani są z serialu Kasia i Tomek. Ciekawym pomysłem jest także prowadzenie przez aktorów bloga, na którym dzielić się będą swoimi opiniami na temat oferty. Dla mnie na PLUS 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt