Prawie pół roku darmowego mobilnego internetu bez kupowania pakietów, to naprawdę możliwe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 5,00 na 6)
Loading...

prawie-pol-roku-darmowego-mobilnego-internetu-bez-kupowania-pakietow-to-naprawde-mozliweZwykli użytkownicy telefonów komórkowych mogą początkowo nie uwierzyć, że na rynku są dostępne oferty na kartę umożliwiające korzystanie z prawie półrocznego darmowego mobilnego internetu w smartfonie bez potrzeby kupowania dedykowanych pakietów z paczkami transferu. Oczywiście w tym miejscu pomijamy darmowy (socjalny) dostęp do sieci web w Aero2, ponieważ tam nie mamy możliwości dzwonienia, a to z kolei wciąż ważny telekomunikacyjny element.

W pierwszym zdaniu chodziło o starter Red Bull Mobile na kartę 9 PLN. Przypomnijmy, że tam po doładowaniu 50 PLN dostawaliśmy gratis 500 MB internetu. Wielkość pakietu nie powala, ale godny uwagi jest zwłaszcza jego długi czas ważności wynoszący aż 150 dni. To jest prawie pół roku nielimitowanego dostępu do sieci web. Nawet lejek w tej ofercie nie jest problemem, ponieważ na spowolnionej prędkości 32 kb/s zadziała sporo aplikacji z Operą Mini na czele. O wyjątkowości tej propozycji wspominaliśmy przy okazji artykułu, że uczeń Red Bull Mobile przerósł mistrza Play.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Sporo prawdy w tym powiedzeniu było. W dodatku szybkie nałożenie spowalniacza prędkości surfowania również nie jest aż takim utrudnieniem. Dla wielu osób scenariusz polegający na wykorzystaniu 500 MB w pierwszym miesiącu oraz całkiem znośna praca na 32 kb/s kolejnych czterech jest normą. Po co w sumie kupować dedykowany pakiet internetowy jak Opera Mini tylko nieznacznie wolniej wczytuje strony (w widoku mobilnym, poziomym przy średniej jakości obrazków). To samo można powiedzieć też o Google Maps. Z kolei takie mało absorbujące połączenie internetowe programy jak GG, poczta Email oraz Pogoda nie działają praktycznie wcale gorzej od tego co byśmy mieli w standardzie 3G czy HSDPA. Jeżeli jednak użytkownik jest bardziej wymagający i aktywny to zawsze przecież może skorzystać ze startera Red Bull Mobile na kartę 5 PLN. Tam otrzyma po zasileniu aż 2 GB bonus, ale za to ważny 100 dni, zamiast 150 jak to było poprzednio.

(fot. Red Bull Mobile/Opera/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Prawie pół roku darmowego mobilnego internetu bez kupowania pakietów, to naprawdę możliwe”

 1. Jack Odpowiedz

  Wiem że lubisz Play i okolice, ale nie przesadzaj 😀 150 dni to jest 5 miesięcy, a nie prawie pół roku 😉

  • Jack

   Skoro tak według Ciebie wygląda precyzja informacji. To dziękuję, właśnie straciłeś czytelnika.

  • Kamil

   Masz napisane prawie (to robi roznice), takze nie widze problemu

 2. Daniel Odpowiedz

  Jak dla mnie internet na operze na lejku jest za wolny z tego powodu mam 1.5 gb miesięcznie.
  Odkąd mam ten pakiet netu nie wchodzę na lejek 😀

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt