Kupon rabatowy na podróże z TUI w Plusie jest mało atrakcyjny [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

kupon-rabatowy-na-wakacje-z-tui-w-plusie-jest-malo-atrakcyjnyMarketingowcy sieci komórkowej Plus w związku ze zbliżającymi się wakacjami przygotowali dedykowaną promocję (ważną do 1 lipca bieżącego roku). Polega ona na oferowaniu w formie bonusu do abonamentu lub doładowania kuponu rabatowego na podróże z biurem TUI. Oczywiście w przypadku rozwiązań kontraktowych jest to bonus do już obecnego telefonu komórkowego w znacznie niższej cenie.

Niestety rabat na wycieczki z biurem podróży TUI sam w sobie jest mało atrakcyjny. Dla przykładu dla abonamentu do 49,90 PLN miesięcznie możemy liczyć na kupon w kwocie 100 PLN, przy czym minimalna wartość rezerwacji wynosi aż 3.800 PLN. Tak to nie jest żart, mówimy o kwocie niespełna 4 tysięcy złotych. Większość Polaków stawia przecież na tanie podróże w granicach 2.500 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Cóż to jest te 100 PLN, gdy musimy zapłacić później 3.800 PLN. Złośliwe osoby zapewne w tym miejscu by powiedziały, że rabat został wliczony w cenę i to z nawiązką. W dodatku biuro TUI nie należy do najtańszych, żeby nie powiedzieć więcej jest to gracz ekskluzywny oraz markowy. Nieco lepiej sytuacja wygląda w kontraktach od 100 PLN miesięcznie (lub doładowaniach w systemie Mix). Tam zyskamy rabat 600 PLN, ale wycieczka musi kosztować minimum 5.000 PLN. Czyli znowu powraca problem bardzo dużej ceny.

To samo można powiedzieć o zwykłych zasileniach w Pre-paid. Tam w przypadku doładowania sumą 150 PLN otrzymamy kupon 100 PLN. Jednak podróż później musi nas kosztować 3.800 PLN i więcej. Co prawda darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, to promocja Plusa z TUI wcale nie wygląda aż tak mocno atrakcyjnie jak to się mogło początkowo wydawać. Więcej szczegółów znajdziemy na www.plus.pl/indywidualna/Promocje/WakacjeZPlusemTUIDodaliśmy poniżej jeszcze reklamy promujące nową ofertę Polkomtela.

(fot. Plus/My mobile studio)

REKLAMA PLUS ABONAMENT I TUI

REKLAMA PLUS MIX I TUI

Przygotowane przez

jest autorem 10579 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt