No Limit za 10 PLN na rozmowy do wszystkich sieci od Plusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

no-limit-za-10-pln-na-rozmowy-do-wszystkich-sieci-od-plusa

Ja + Rozmowy bez limitu do wszystkich za 10 PLN to kolejne uderzenie w postaci promocji świątecznej przygotowanej przez operatora telefonii komórkowej. Tym razem jednak pozytywnie zaskoczył Plus. Zielona sieć komórkowa zaoferowała do końca roku klientom na kartę możliwość nielimitowanych rozmów na miesiąc za jedyne 10 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Musimy przy tym pamiętać, że promocja nie dotyczy połączeń z numerami stacjonarnymi. Ofertę aktywujemy krótkim kodem *136*11*08#. Akcja jest dostępna wyłącznie dla klientów taryfy Plus na Kartę bez limitu. Dokładniejsze informacje znajdziemy na witrynie operatora www.plus.pl/na-karte. Poniżej artykułu prezentowana jest nawet reklama tej akcji marketingowej Plusa.

Co jednak najciekawsze, rok temu podobną promocję miał Play, również za 10 PLN. Fioletowa sieć komórkowa dołożyła zaś możliwość wykonywania rozmów także z numerami stacjonarnymi. Niestety tej funkcjonalności w Plusie zabrakło. Mimo wszystko trzeba pochwalić pozytywne promocje dostępne u tego telkoma. Oby podobnych, korzystnych rozwiązań dla klientów było w przyszłości jak najwięcej.

(fot. Plus/My mobile)

REKLAMA ROZMOWY BEZ LIMITU ZA 10 PLN W PLUSIE

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “No Limit za 10 PLN na rozmowy do wszystkich sieci od Plusa”

  1. adiko Odpowiedz

    I znowu Kamil się nie popisałeś, bo 10 zł obowiązuje tylko przez pierwsze 30 dni,a następne 30 dni aktywuje się automatycznie już za 25 zł, jednakże można zrobić tak żeby zapłacić ponownie 10 zł, a nie 25 zł, w tym celu 29 dnia wyłączamy usługę i ponownie włączamy za 10 zł,tą usługę można wyłączyć dowolnego dnia, nie trzeba czekać do jej końca.
    Dobrym pomysłem jest włączyć ją od nowa np 31 grudnia żeby mieć styczeń też za 10 zł.

    • 89 typów spodni

      Hejter! Hejter! Nie obrażaj króla Kamilka!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt