My mobile SUBSKRYPCJA

NJU Mobile od Orange, premiera już w czwartek

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nju-mobile-od-orange-premiera-juz-w-czwartekNie ma chyba drugiej tak fascynującej branży jak telekomunikacja, no może z wyjątkiem medycyny. Dosłownie każdego dnia coś się w niej zmienia, technologie mobilne idą do przodu wręcz z prędkością światła, a i przy okazji poznajemy wiele zupełnie nowych produktów. Tak właśnie jest w tym przypadku.

Już w czwartek sieć komórkowa Orange zaprezentuje swoja nową markę (coś jak Red Bull Mobile działający pod skrzydłami Play) NJU Mobile, która będzie nastawiona na jak najniższą cenę. Można ją w tym miejscu przyrównać do francuskiego Sosh Mobile. Co ciekawe, telkom ten oferuje No Limit do wszystkich sieci za jedyne 42 PLN. Małe są jednak szanse, że aż takich rewolucji uświadczymy w NJU Mobile.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Całkiem niedawno poznaliśmy mocno rozczarowujący produkt Orange Smart, a już mamy kolejny. Rzecznik pomarańczowego operatora zapowiada na oficjalnej podstronie blogu świetne ceny bez żadnych gwiazdek. Dostało się też Play za zatrudnianie drogich celebrytów, a co za tym idzie transferowanie kapitału nie tam gdzie trzeba. Oferta NJU Mobile będzie skierowana zarówno dla klientów na kartę jak i tych poszukujących abonamentu. Zapomnijmy jednak o dobrych smartfonach w Post-paidzie, ponieważ telkom stawia na rozwiązania tylko SIM. Głównym kanałem dystrybucji ma być Internet z uwagi na maksymalne cięcia kosztów. Oby tylko przełożyło się to później na duży powiew świeżości na polskim rynku, a nie wielką klapę na miarę Smarta. Więcej szczegółów poznamy 25 kwietnia 2013 roku na oficjalnej witrynie www.njumobile.pl. Czekamy zatem z niecierpliwością na nowego gracza, którego uwzględnimy w majowym notowaniu My mobile RANKING.

(fot. NJU Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “NJU Mobile od Orange, premiera już w czwartek”

 1. largol Odpowiedz

  Nazwa koszmarna, ale ciekawe co pokaża. Swoja droga Play zapowiedział ze wybije żeby tym chcą go ugryźć.

 2. Kamil Odpowiedz

  Koszmarna to malo powiedziane, masakryczna wrecz. Klucz Mobile to przy tym majstersztyk w porownaniu z NJU Mobile. Podchodzi mi to pod jezyki skandynawskie

 3. Kamil Odpowiedz

  Ponoc ma byc promocja o interesujacej nazwie Za 29 PLN do wszystkich, zapewne nie chodzi tu o No Limit do kazdego operatora w skali miesiaca, bo by bylo za tanio

 4. Krzysiek Odpowiedz

   Nie rozumiem po co wprowadzać oddzielną markę. Niech ktoś mi to wytłumaczy bo może jestem za ciemny ale po co Orange czy T-mobile wprowadzają oddzielne marki w których niech będzie, że ceny są niskie ale dlaczego nie można tego zrobić pod skrzydłami swojej marki. Dlaczego to co prezentuje Orange nie może być ich taryfą pre-paid tylko trzeba stworzyć jakiś stwór o dziwacznej nazwie który i tak zniknie z rynku tak szybko jak się pojawi, że nie wspomnę o znikomej rozpozwalności na rynku. Po co rozmieniać się na drobne zamiast promować własną markę? Jaki jest w tym cel? 

 5. marqqqqqq Odpowiedz

  To robią wzorem Sosh, które we Francji podobno sobie świetnie radzi. Ale nazwa rzeczywiście głupia. Już by mogli dać tego sosha, albo idea cośtam.
  To nju kojarzy mi się z czymś nowym, jakby fresh (hehe)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt