Opera Mini na Windows Phone byłaby wybawieniem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

opera-mini-na-windows-phone-bylaby-wybawieniemBrak Opery Mini na Windows Phone to wielka wada mobilnego oprogramowania rozwijanego przez Microsoft. Nie wspominamy już tutaj nawet o braku możliwości wyboru w momencie kliknięcia na link, gdzie jedyną słuszną przeglądarką jest Internet Explorer. Android dla porównania umożliwia nam każdorazowy wybór aplikacji służącej do surfowania po internecie.

Choć w dedykowanym sklepie o nazwie Windows Store są inne przeglądarki to niestety wciąż brak jednego z kluczowych graczy na rynku. Postanowiliśmy skontaktować się (oczywiście w języku angielskim) z Operą Software odnośnie przyszłości magicznej, czerwonej literki O w świecie mobilnych okienek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ku zaskoczeniu otrzymaliśmy odpowiedź Email z wrocławskiego oddziału Opery w ojczystym języku. Wszyscy przecież pamiętamy o niedawnym sukcesie Polaka, który został wiceprezesem tej norweskiej korporacji. Niestety jego treść była prosta i stanowcza. Mówiła ona jasno, że Opera Software nie komentuje planów związanych ze swoimi produktami. Szkoda, ponieważ gdyby klienci mieli oficjalny komunikat mówiący o niedalekiej premierze Opery Mini na Windows Phone to może później postawiliby na zakup chociażby takiej Nokii Lumii. W tej chwili pozostają oni w wielkiej niepewności, a nie każdemu wystarcza owiany bardzo złą sławą program Internet Explorer. Znienawidzili go zwłaszcza deweloperzy oraz programiści za początkowy brak stosowania się do standardów sieciowych. W efekcie trzeba było pod niego wdrażać oddzielne fragmenty kodu.

(fot. Nokia/Opera/My mobile studio)

Fragment poczty Email

Dzień dobry,

Koleżanka Zara przekazała mi mail od Pana. Niestety nie komentujemy planów związanych z naszymi produktami. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu bezpośrednio ze mną w razie jakichkolwiek pytań.

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Opera Mini na Windows Phone byłaby wybawieniem”

  1. Grzegorz Odpowiedz

    po co mini? nie lepiej walnąć z grubej rury i operę na Windows Phone wydać tak jak wyszła na androida? dodam że opera na androida działa o niebo lepiej niż mini.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt